مشخصات کامل گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL لو رفت

رسانه کلیک - مشخصات کامل گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL به اینترنت راه پیدا کرد. این گوشی های هوشمند در تاریخ 15 اکتبر معرفی می شوند.

مشخصات کامل گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL لو رفت

نزدیک به دو هفته دیگر با پرچمداران جدید گوگل ملاقات می کنیم. به تازگی مشخصات کامل گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. بر اساس این اطلاعات، انرژی گوشی پیکسل 4 را یک باتری 2800 میلی آمپر ساعتی تامین می کند و وظیفه تامین انرژی نسخه ایکس ال آن بر عهده یک باتری 3300 میلی آمپر ساعتی است. ظرفیت باتری پیکسل 4 در مقایسه با باتری 2915 میلی آمپر ساعتی پیکسل 3 و 3000 میلی آمپر ساعتی پیکسل 3a کاهش داشته است.

به نظر می رسد گوگل به جای Visaul Core، از پیکسل Neural Core در محصولات آینده خود استفاده می کند که دلیل آن، استفاده از چیپست اسنپدراگون 855 است. گوگل برای تامین قدرت این دو گوشی هوشمند از چیپست اسنپدراگون 855 استفاده می کند و خبری از نسخه پلاس آن نیست.

مشخصات گوگل پیکسل 4

گوگل پیکسل 4 به صفحه نمایش 5.7 اینچی و نسخه ایکس ال آن به نمایشگر 6.3 اینچی مجهز می شود. این دو گوشی هوشمند دارای 6 گیگابایت رم هستند و از 64 و یا 128 گیگابایت حافظه داخلی بهره می برند. همانطور که شایعات اشاره کرده بودند، پرچمداران آینده گوگل به دوربین اصلی دوگانه مجهز می شوند که سنسور اصلی آن 12 مگاپیکسلی است. این سنسور توسط یک سنسور 16 مگاپیکسلی تله فوتو همراهی می شود.

محتویات جعبه گوگل پیکسل 4

مانند همیشه، در جعبه گوشی های گوگل شاهد حضور هدفون نخواهیم بود. انتظار می رود گوگل در مراسم رونمایی از گوشی های سری پیکسل 4، هدفون بی سیم پیکسل بادز را نیز در معرض دید عموم قرار دهد. این محصولات فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون هستند.

گوگل از پرچمداران جدید خود در تاریخ 15 اکتبر به صورت رسمی رونمایی می کند. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با قیمت و کشورهایی که این محصولات در آن ها عرضه می شوند، منتشر نشده است.

ارسال نظر