رندرهای رسمی سامسونگ گلکسی نوت 10 لو رفت!

رسانه کلیک - به تازگی رندرهای رسمی سامسونگ گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این محصولات کمتر از یک ماه دیگر معرفی می شوند.

رندرهای رسمی سامسونگ گلکسی نوت 10 لو رفت!

با وجود آن که تاکنون تصاویر بسیاری از سامسونگ گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرده، رندرهای رسمی لو رفته جدید اطلاعات جدیدی را آشکار می کنند. رندرهای رسمی این محصولات در رنگ های مشکی و نقره ای و همچنین گرادیانی منتشر شده اند که یادآور گوشی هواوی P30 Pro هستند.

سامسونگ گلکسی نوت +10

با انتشار این رندرها، شایعات قبلی از جمله دوربین سلفی تکی و عمودی بودن دوربین پشتی تایید می شود.

سامسونگ گلکسی نوت +10

مطابق تصاویر جدید، سامسونگ گلکسی نوت 10 دارای دوربین سه گانه بوده و گلکسی نوت +10 دارای یک سنسور ToF نیز هست. به نظر می رسد هیچ یک از مدل ها دارای سنسور ضربان قلب روی پنل پشتی خود نیستند. نکته ای که در هیچ یک از رندرها فاش نشده، آن است که آیا جک هدفون 3.5 میلی‌متری مطابق انتظار حذف شده و یا هنوز در این گوشی ها وجود دارد.

سامسونگ گلکسی نوت 10

همچنین بر اساس رندرها، به نظر می رسد دکمه بیکسبی نیز از گوشی ها حذف شده باشد. در واقع می توان گفت دکمه پاوری که در گوشی های سنتی سامسونگ در قسمت راست قرار داشت، در این تصاویر به چشم نمی خورد؛ در حالی که در قسمت چپ گوشی دکمه های تنظیم صدا و دکمه پاور قرار دارد.سامسونگ گلکسی نوت 10

همانطور که در تصاویر نیز قابل مشاهده است، اسکنر اثر انگشتی در پشت گوشی وجود ندارد و این اسکنر به زیر صفحه نمایش منتقل شده است. لازم به ذکر است؛ هر دو گوشی S10 و +S10 نیز از ویژگی مشابهی برخوردارند.

به استناد شایعات و حدس و گمان های قبلی، گلکسی نوت 10 دارای صفحه نمایشی 6.3 اینچی و گلکسی نوت +10 دارای صفحه نمایشی 6.7 اینچی خواهد بود. این گوشی های هوشمند دارای نسخه های 5G نیز هستند. به نظر می رسد قیمت اولیه گوشی نوت 10 پلاس به مبلغ بسیار بالای 2 هزار یورو نزدیک باشد. گوشی های سری گلکسی نوت 10 در تاریخ 7 آگوست معرفی می شوند.

ارسال نظر