تصاویر گوگل پیکسل 4 فاش شد؛ حضور حفره درون نمایشگر

رسانه کلیک - تصاویر زنده گوگل پیکسل 4 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. بر اساس این تصاویر، پرچمدار آینده گوگل دارای حفره درون صفحه نمایش برای دوربین سلفی است.

تصاویر گوگل پیکسل 4 فاش شد؛ حضور حفره درون نمایشگر

در گذشته شاهد انتشار اولین رندرهای گوگل پیکسل 4 در فضای مجازی بودیم و حال تصاویر این گوشی هوشمند به اینتنرت راه پیدا کرده است ( اولین رندرهای گوگل پیکسل 4 منتشر شد ). در این تصاویر، پنل جلویی این گوشی هوشمند به نمایش درآمده است. رندرها خبر از المان دوربین مربعی شکل روی پنل پشتی این محصول داده بودند که از طراحی مشابه با آیفون های 2019 بهره می برد.

تصاویر منتشر شده جدید، این اسمارت فون را درون قاب محافظ به نمایش می گذارد؛ با این حال می توان به نحوه طراحی پنل جلویی آن پی برد. به نظر می رسد گوگل قصد دارد حاشیه های اطراف نمایشگر این محصول را در مقایسه با نسل گذشته کاهش دهد.

گوگل پیکسل 4 دارای حفره درون صفحه نمایش برای دوربین سلفی است. این دستگاه مانند گلکسی S10 پلاس به دوربین سلفی دوگانه مجهز می شود. این دستگاه فاقد اسپیکر در بخش بالایی و پایینی نمایشگر بوده و اسپیکر آن در بخش پایینی دستگاه قرار می گیرد.
در گذشته شایعات به این موضوع اشاره کرده بودند که طراحی پیکسل 4 و پیکسل 4 XL به صورت جداگانه توسط دو تیم انجام می شود. این دو تیم با هم ارتباطی نداشته و تنها طرح نهایی خود را در اختیار گوگل قرار می دهند. در نهایت گوگل طرح برتر را انتخاب و گوشی های پرچمدار خود را بر اساس آن تولید می کند.

گوگل در سال جاری میلادی از دو گوشی میان رده پیکسل 3a و 3a ایکس ال رونمایی کرد ( گوگل پیکسل 3a و 3a XL به صورت رسمی معرفی شدند ). این محصولات از طراحی مشابه با برادران بزرگتر خود بهره می برند.

انتظار می رود قدرت گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال توسط چیپست اسنپدراگون 855 تامین شود و گوگل برای آن ها 6 گیگابایت رم در نظر بگیرد.

ارسال نظر