تصویری از قاب آیفون 11 فاش شد

رسانه کلیک - تصویری از قاب گوشی آیفون 11 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این قاب وجود المان مربعی شکل روی پنل پشتی این گوشی هوشمند را تایید می کند.

تصویری از قاب آیفون 11 فاش شد

در گذشته شاهد انتشار رندرهایی از آیفون های 2019 بودیم که خبر از طراحی جدید پنل پشتی این محصولات می داد. در گذشته اپل برای گوشی های هوشمند خود از دوربین اصلی دوگانه استفاده کرده بود که دارای چیدمان عمودی بودند.

بر اساس شایعات و گزارش ها، اپل محصولات جدید خود را به دوربین اصلی سه گانه مجهز می کند که دارای طراحی متفاوتی هستند. به تازگی تصویری از قاب آیفون 11 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که شایعات گذشته را تایید می کند.

این تصویر توسط یک منبع مطمئن به اینترنت راه پیدا کرده، بنابراین حضور المان مربعی شکل روی پنل پشتی آیفون های 2019 را می توان تا حدود زیادی تایید کرد. در این المان سه سنسور به همراه فلاش LED قرار می گیرد.

علاوه بر جایگزین آیفون XS و آیفون XS، آیفون XR 2019 نیز به چنین المانی مجهز می شود، با این تفاوت که دارای دوربین اصلی دوگانه است. در گذشته شاهد انتشار رندرهای این گوشی هوشمند بودیم ( انتشار رندرهای آیفون XR 2019 در رنگ های مختلف ).

آیفون های 2019 به فناوری های جدیدی مجهز می شوند که برای مثال می توان به بلوتوث دوگانه اشاره کرد ( آیفون های 2019 به قابلیت بلوتوث دوگانه مجهز می شوند ).

برخی شایعات به حذف فناوری تاچ سه بعدی از این محصولات اشاره می کنند. قدرت آیفون های 2019 توسط چیپست اپل A13 تامین می شود که TSMC وظیفه تولید آن را بر عهده دارد.

اپل امروز سیستم عامل iOS 13 را معرفی می کند. این سیستم عامل به صورت پیش فرض در آیفون های 2019 مورد استفاده قرار می گیرد ( رندر آیفون های 2019 مجهز به سیستم عامل iOS 13 منتشر شد ).

انتظار می رود در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از این محصولات به اینترنت راه پیدا کند.

ارسال نظر