سامسونگ گلکسی نوت 10 با فناوری شارژ سریع 45 واتی از راه می رسد

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با سامسونگ گلکسی نوت 10 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که خبر از پشتیبانی آن از شارژ سریع 45 واتی می دهد.

سامسونگ گلکسی نوت 10 با فناوری شارژ سریع 45 واتی از راه می رسد

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از فبلت آینده سامسونگ، گزارش ها و شایعات زیادی از آن در فضای مجازی منتشر می شود.

در آگوست سال گذشته میلادی شاهد معرفی گوشی گلکسی نوت 9 بودیم. انرژی این دستگاه توسط یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی تامین می شود که قادر به پشتیبانی از فناوری شارژ سریع 15 واتی است. به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با سرعت شارژ گلکسی نوت 10 منتشر شده است.

بر اساس جدیدترین گزارش، سامسونگ گلکسی نوت 10 از تکنولوژی شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است؛ گزارشی در ماه گذشته به پشتیبانی این محصول از شارژ سریع 25 واتی اشاره کرده بود.

اطلاعات اخیر توسط افشاگر معروف، Ice Universe در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این افشاگر تصویری را در حساب توییتر خود منتشر کرده که شامل یک عدد باینری است. در این تصویر شاهد حضور داوینچی (کدنام گلکسی نوت 10) به همراه یک نشان رعد و برق هستیم. عدد باینری در حقیقت به 45 وات اشاره دارد.

امروز این افشاگر اطلاعات دیگری در رابطه با این فبلت در اختیار رسانه ها قرار داده بود. در حالی که گزارش های گذشته خبر از حذف دکمه های فیزیکی از سامسونگ گلکسی نوت 10 داده بودند، Ice Universe نظر دیگری دارد ( گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ به دکمه های فیزیکی مجهز می شود ).

در حالی که این محصول دارای دکمه های فیزیکی است، سامسونگ جک 3.5 میلی متری هدفون را از آن حذف می کند. این شرکت کره ای قصد دارد امسال دو نسخه از گلکسی نوت 10، استاندارد و پرو را معرفی کند.

این محصولات با توجه به بازار هدف به چیپست اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9820 مجهز می شوند. فبلت های آینده سامسونگ دارای حفره درون نمایشگر مشابه گوشی های سری گلکسی S10 هستند.

ارسال نظر