احتمال رونمایی از نوکیا 6.2 در تاریخ 6 ژوئن

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به رونمایی از گوشی نوکیا 6.2 در تاریخ 16 خرداد اشاره می کنند. این گوشی هوشمند به حفره درون نمایشگر مجهز می شود.

احتمال رونمایی از نوکیا 6.2 در تاریخ 6 ژوئن

شرکت HMD Global به عنوان سازنده گوشی های نوکیا به علت برگزاری مراسم هایی در هند و میلان ایتالیا در مرکز توجه قرار دارد. این مراسم ها در یک روز مشترک، 16 خرداد برگزار می شود و در آن با محصولات کنونی و یا جدید این برند ملاقات می کنیم.

در حالی که اطلاعات گذشته به معرفی نوکیا 9 پیور ویو و نوکیا 1 پلاس برای بازار هند در تاریخ 6 ژوئن اشاره داشتند، در رابطه با دستگاه حاضر در مراسم میلان این شرکت اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار ندارد.

بر اساس توییتی جدید، در این مراسم با یک گوشی جدید از سری نوکیا 6 ملاقات می کنیم که با نوکیا X71 متفاوت است. در این توییت اشاره ای به نام این دستگاه نشده؛ با این حال انتظار می رود با نوکیا 6.2 روبه‌رو شویم.

پنل پشتی نوکیا 6.2

در گذشته شاهد انتشار گزارش هایی در رابطه با این گوشی هوشمند بودیم. این دستگاه به صفحه نمایش 6.2 اینچی مجهز می شود و قدرت آن را چیپست اسنپدراگون 632 تامین می کند. این دستگاه دارای 4 گیگابایت رم خواهد بود.

نوکیا 6.2 مانند نوکیا X71 از سنسور اثر انگشت روی پنل پشتی و حفره دوربین نمایشگر برای دوربین سلفی بهره می برد. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با مشخصات دوربین این محصول به اینترنت راه پیدا نکرده است.

این اسمارت فون با طراحی جذاب، رنگ های جدید، قابلیت زوم و حالت عکاسی در شب معرفی می شود. انتظار می رود نوکیا برای این محصول خود قیمت 290 دلار را در نظر بگیرد.

در هفته گذشته شرکت HMD Global در دعوتنامه مربوط به مراسم 6 ژوئن خود به صورت غیر مستقیم خبر از معرفی حالت عکاسی در شب داد. این Mode باعث جذب نور بیشتر در شرایط نوری ضعیف می شود.

ارسال نظر