وان پلاس 3 و وان پلاس 3T بروزرسانی اندروید پای را دریافت کردند

رسانه کلیک - وان پلاس 3 به همراه وان پلاس 3T بروزرسانی اندروید 9.0 را دریافت کردند. این آپدیت دارای پچ امنیتی ماه آوریل است.

وان پلاس 3 و وان پلاس 3T بروزرسانی اندروید پای را دریافت کردند

در ماه آوریل سال جاری میلادی شاهد عرضه نسخه بتا اندروید پای برای گوشی های وان پلاس 3 و وان پلاس 3T بودیم. امروز این شرکت چینی، نسخه پایدار اندروید 9.0 را برای کاربران این گوشی های هوشمند منتشر کرده است. این محصولات به OxygenOS 9.0.2 بروزرسانی می شوند.

همانطور که انتظار می رود، این آپدیت دارای رابط کاربری جدید اندروید پای است. در این آپدیت شاهد چندین ویژگی جذاب مانند امکان شخصی سازی حالت Do Not Disturb، پشتیبانی از Google Duo در بخش تماس ها و پشتیبانی از گوگل لنز در اپلیکیشن دوربین هستیم.

این بروزرسانی باگ های گذشته این دو گوشی هوشمند را رفع کرده و همچنین عملکرد آن ها را بهبود می دهد.

این آپدیت جدید پچ امنیتی ماه آوریل را به گوشی های وان پلاس 3 و وان پلاس 3T اضافه می کند. در این بروزرسانی شاهد حضور حالت Gaming Mode 3.0 نیز هستیم.

امروز این بروزرسانی به صورت OTA و در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار می گیرد. در روزها و هفته های آینده، افراد بیشتری قادر به نصب اندروید پای روی محصول خود خواهند بود. در صورتی که این بروزرسانی دارای باگ های زیادی باشد، احتمال توقف عرضه آن توسط وان پلاس وجود دارد.

در حالی که عرضه این سیستم عامل برای گوشی های وان پلاس 3 و 3T دیر انجام می شود، باید به این نکته اشاره کرد که اندروید پای سومین نسخه اصلی اندروید برای این محصولات است.

این گوشی های هوشمند در زمان عرضه اولیه دارای سیستم عامل پیش فرض اندروید مارشمالو بودند. در سال های گذشته وان پلاس برای آن ها بروزرسانی اندروید نوقا و اوریو را عرضه کرده بود. در حالی که وان پلاس 3 به پردازنده اسنپدراگون 820 مجهز شده، قدرت نسخه 3T آن را چیپست اسنپدراگون 821 تامین می کند.

ارسال نظر