قیمت نوکیا 9 PureView لو رفت؛ ارزان ترین پرچمدار نوکیا!

رسانه کلیک - قیمت نوکیا 9 PureView برای بازارهای اروپایی فاش شد. این گوشی هوشمند در بازارهای اروپایی با قیمت 600 یورو به فروش می رسد.

قیمت نوکیا 9 PureView لو رفت؛ ارزان ترین پرچمدار نوکیا!

فردا گوشی نوکیا 9 پیور ویو به صورت رسمی معرفی می شود. تا به امروز گزارش ها و شایعات زیادی از این محصول در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

در جدیدترین افشاگری، قیمت گوشی نوکیا 9 PureView به اینترنت راه پیدا کرده است. این گوشی هوشمند قیمتی برابر با 600 یورو خواهد داشت که در مقایسه با دیگر پرچمداران موجود در بازار، بسیار ارزان تر است.

این گوشی هوشمند به پردازنده اسنپدراگون 845 مجهز می شود که مسلما در مقایسه با چیپست اسنپدراگون 855 با قیمت کمتری در اختیار HMD Global قرار گرفته است.

در صورتی که شایعه اخیر در رابطه با قیمت نوکیا 9 PureView صحت داشته باشد، با ارزان ترین پرچمدار نوکیا روبه‌رو هستیم. نوکیا 8 سیروکو در گذشته با قیمت 750 یورو به بازار عرضه شده بود.

گوشی های مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 به علت ورود پرچمداران جدید به بازار، با کاهش قیمت مواجه شده اند. امروز سونی قیمت اکسپریا XZ4 را به 500 یورو کاهش داد. لازم به ذکر است؛ این اسمارت فون در زمان عرضه اولیه قیمتی برابر با 800 یورو داشت.

شیائومی به تازگی از گوشی می 9 رونمایی کرده است ( شیائومی Mi 9 مجهز به دوربین اصلی سه گانه معرفی شد ). گفته می شود این محصول با قیمت 470 یورو در اختیار خریداران در کشورهای اروپایی قرار می گیرد.

در گزارش منتشر شده شاهد افشای قیمت اکسپریا 1 نیز هستیم ( رندر اکسپریا 1 سونی به دوربین اصلی سه گانه اشاره می کند ). این گوشی هوشمند ژاپنی با قیمت 900 یورو به بازار عرضه می شود که تفاوت چندانی با قیمت گلکسی S10 ندارد ( قیمت گلکسی اس ۱۰ سامسونگ برای کشورهای مختلف اعلام شد ).

شرکت HMD Global علاوه بر پرچمدار جدید خود، از دو گوشی هوشمند اقتصادی نیز رونمایی می کند. گفته می شود نوکیا 4.2 با قیمت 200 یورو و نوکیا 1 پلاس با قیمت 100 یورو به فروش می رسد.

ارسال نظر