گوشی جدید نوکیا موفق به دریافت تاییدیه TENAA شد

رسانه کلیک - گوشی جدید نوکیا تاییدیه TENAA دریافت کرد. این گوشی هوشمند دارای شماره مدل TA-1157 بوده و از باتری 3000 میلی آمپر ساعتی برای تامین انرژی خود استفاده می کند.

گوشی جدید نوکیا موفق به دریافت تاییدیه TENAA شد

به تازگی TENAA در کشور چین برای گوشی جدید نوکیا تاییدیه صادر کرده است. با توجه به این موضوع، انتظار می رود در آینده نزدیک با این اسمارت فون به صورت رسمی ملاقات کنیم.

این دستگاه که دارای شماره مدل TA-1157 است، در گذشته تاییدیه EEC در کشور روسیه دریافت کرده بود و همچنین موفق به کسب تاییدیه FCC نیز شده بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی FCC، این دستگاه میان رده دارای سیستم عامل اندروید One است. با توجه به ابعاد این دستگاه، انتظار می رود شرکت HMD Global صفحه نمایشی بزرگتر از 6 اینچ برای آن در نظر گرفته باشد.

تصاویر منتشر شده از این دستگاه به دوربین اصلی دوگانه با چیدمان عمودی اشاره می کند که زیر این دو سنسور فلاش LED به چشم می خورد. روی پنل پشتی این اسمارت فون سنسور اثر انگشت حضور دارد.

در بخش پایینی پنل پشتی گوشی جدید نوکیا لوگو اندروید وان خودنمایی می کند. استفاده از این سیستم عامل به معنای پشتیبانی نرم افزاری تا دو سال آینده از سوی گوگل است.

نوکیا برای تامین انرژی محصول جدید خود یک باتری 3000 میلی آمپر ساعتی در نظر گرفته است. خریداران می توانند این گوشی هوشمند را در دو نسخه مجهز به 2/3 گیگابایت رم و 16/32 گیگابایت حافظه داخلی سفارش دهند.

با توجه به دریافت تاییدیه جدید، این احتمال وجود دارد که با گوشی نوکیا TA-1157 در تاریخ 24 فوریه ملاقات کنیم. نوکیا برای رونمایی از پرچمدار جدید خود، مراسمی را در تاریخ 24 فوریه برگزار می کند.

در مراسم شرکت HMD Global با گوشی نوکیا 9 پیور ویو ملاقات می کنیم. این گوشی هوشمند از دوربین اصلی پنج گانه بهره می برد.

ارسال نظر