تردز به قابلیتی مشابه ایکس مجهز شد

کاربران تردز حالا به یکی از قابلیت‌های نسبتاً محبوب شبکه‌ی اجتماعی ایکس دسترسی دارند.

تردز به قابلیتی مشابه ایکس مجهز شد

به گزارش کلیک، شبکه‌ی اجتماعی متن‌محور تردز سعی دارد هرچه بیشتر به شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) شبیه شود و در این مسیر ویژگی‌های بسیاری را به پلتفرم خود افزوده است.

تردز پیش‌تر قابلیت‌هایی مانند ایجاد پیش‌‌نویس و دسترسی به تصاویر و ویدیوهای گوشی را در اختیار کاربران خود قرار داده بود. این شبکه‌ی اجتماعی با انتشار پستی اعلام کرد که اکنون امکان بوکمارک کردن پست‌ها را فراهم کرده است تا با این ویژگی جدید کاربران بتوانند پست‌ها را برای مشاهده در زمان مناسب ذخیره کنند.

افزودن یک پست به علاقه‌مندی‌ها در تردز کمی پیچیده‌تر از ایکس است و برای بوکمارک‌ کردن آن در تردز باید سه نقطه کنار پست را لمس و سپس گزینه‌ی ذخیره را انتخاب کرد. با ورود به صفحه‌ی تنظیمات اپلیکیشن می‌توان تمام پست‌های بوکمارک‌شده را مشاهده کرد.

بوکمارک کردن پست‌ها یا همان ذخیره‌ی پست‌های مورد علاقه یک ویژگی محبوب برای کاربران ایکس بوده است؛ چراکه این امکان را ایجاد می‌کند تا کاربران هر زمان که می‌خواهند به مجموعه‌ای از لینک‌ها و پست‌های مورد نیازشان رجوع کنند. گاهی برخی از پست‌ها آنقدر طولانی‌اند که کاربر زمان کافی برای مطالعه‌ی آن را ندارد؛ بنابراین این ویژگی به‌ کمک او خواهد آمد.

امکان ایجاد پوشه و دسته‌بندی کردن پست‌های بوکمارک‌شده برای کاربران سرویس پولی ایکس وجود دارد. بوکمارک‌ کردن یک پست در شبکه‌ی اجتماعی ایکس بسیار راحت است و تنها با لمس آیکون قرارداده‌شده در زیر پست می‌توان آن را به بوکمارک‌ها افزود.

برخی کاربران می‌گویند که نه‌تنها به این ویژگی جدید بلکه به قابلیت‌هایی که پیش‌تر توسط تردز معرفی شده بود نیز دسترسی ندارند. احتمالاً اینستاگرام ویژگی‌های جدید تردز را کم‌کم در اختیار همه‌ی کاربران قرار خواهد داد و به‌یکباره این اتفاق نخواهد افتاد.

تردز در حال تلاش است قابلیتی را در اختیار کاربران قرار دهند که به‌کمک آن بتوانند پست‌های فیسبوک خود را در این شبکه‌ی اجتماعی متن‌محور به اشتراک بگذارند. برخی از کاربران اعلان‌های تردز و فیسبوک خود را در اینستاگرام دریافت کرده‌اند و این ویژگی می‌تواند به یک قابلیت جالب تبدیل شود.

 

منبع: زومیت

ارسال نظر