اینستاگرام در حال بررسی راه های جدید برای بازیابی حساب های هک شده است

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به این موضوع اشاره می کنند که اینستاگرام در حال بررسی راه های ساده تر برای بازیابی حساب های هک شده است.

اینستاگرام در حال بررسی راه های جدید برای بازیابی حساب های هک شده است

در صورتی که حساب اینستاگرام شما هک شده باشد، این شبکه اجتماعی راه های جدیدی را برای شما در نظر می گیرد. این شبکه اجتماعی در حال بررسی ویژگی جدیدی بوده که فرآیند بازیابی حساب های هک شده را ساده تر می کند.

این فرآیند که داخل اپلیکیشن قرار می گیرد، علاوه بر بازیابی راحت تر حساب، هک کردن آن را نیز سخت تر می کند. در حال حاضر برای بازیابی حساب هک شده خود باید منتظر ایمیل از سوی این شبکه اجتماعی باشید و یا فرمی را برای آن پر کنید.

بروزرسانی جدید اینستاگرام برای بازیابی حساب های هک شده، اطلاعات دیگری را مانند ایمیل اصلی و یا شماره موبایل را از کاربر طلب می کند. این شبکه اجتماعی برای شما یک کد 6 رقمی ارسال می کند که برای شماره موبایل یا ایمیل خود می توانید استفاده کنید. با این راه حل، هکرها نمی توانند توسط ایمیل و یا شماره موبایل، حساب شما را دستکاری کنند.

صحبتی از فیلتر اینستاگرام

این روش جدید به کاربر اطمینان می دهد که در صورت تغییر اطلاعات و همچنین نام حساب کاربری، همچنان قادر به بازیابی حساب خود است.

در حال حاضر اینستاگرام در رابطه با عرضه این قابلیت، اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار نداده است. این شبکه اجتماعی هم اکنون قابلیت قفل کردن یوزرنیم را برای تمام دستگاه های اندرویدی عرضه کرده و در آینده نزدیک کاربران سیستم عامل iOS نیز به آن دسترسی پیدا می کنند.

اینستاگرام با این روش جدید قصد دارد کاربران توسط اپلیکیشن قادر به بازیابی حساب هک شده خود باشند. در ماه های اخیر شاهد افزایش هک حساب های موجود در این شبکه اجتماعی بودیم که نگرانی کاربران را در پی داشته است.

ارسال نظر