نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی صرف چه چیزی شد؟

مانند بسیاری افراد، سلبریتی ها و بازیگران‌ هالیوودی نیز نقشه‌های جالبی را برای خرج کردن اولین دستمزد خود در سر داشته‌اند.

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی صرف چه چیزی شد؟

گرفتن اولین دستمزد، بدون شک یک تجربه هیجان‌انگیز و فراموش‌نشدنی برای افراد به حساب می‌آید. بسیاری افراد این درآمد را صرف خرید شیرینی یا کادو برای خود یا عزیزانشان می‌کنند تا بدین ترتیب، یک خاطره خوش را از نخستین دستمزد خود به جا بگذارند.

سلبریتی ها و بازیگران معروف هالیوودی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و اولین درآمد خود را صرف خرید چیزهای جالبی کرده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

روپرت گرینت

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی

روپرت گرینت، ستاره فیلم‌های هری پاتر (Harry Potter)، برای اولین خرید بزرگ خود انتخاب عجیبی داشت: یک ماشین بستنی‌فروشی!

به گفته گرینت، دلیل خریدش این بود که در کودکی آرزو داشت بستنی‌فروش شود. او اولین نفر در میان بازیگران فیلم‌های هری پاتر بود که رانندگی یاد گرفت و با دستمزدش از بازی در این فیلم، یک ون بدفورد خرید.

او این ون را به خوبی نگه داشته و وقت‌هایی که به روستاها می‌رود، با آن بین مردم بستنی رایگان پخش می‌کند.

نیکول کیدمن

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی

اولین خرید نیکول کیدمن، سوپراستار هالیوود، شاید حالا چیز پیش پا افتاده‌ای به نظر برسد اما در آن زمان این‌طور نبود.

او با اولین دستمزد خود برای پدر و مادرش یک ماشین لباسشویی خرید. اولین خرید او برای خودش هم یک جفت پوتین بود. او می‌گوید جالب‌ترین پوتینی بود که تا آن وقت دیده بود.

کلی رولند

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی

کلی رولند، خواننده مشهور آمریکایی، در ۱۷ سالگی با خوانندگی در گروه موسیقی Destiny's Child خیلی زود به شهرت رسید. او یکی از اولین دستمزدهایش را صرف خرید مواد غذایی کرد؛ به خصوص همه آن چیزهایی که مادرش همیشه در کودکی به او می‌گفت خیلی گران هستند.

او با این خوراکی‌های گران‌قیمت یک مهمانی بزرگ در خانه‌اش راه انداخت و همه دلی از عزا درآوردند. رولند می‌گوید این مهمانی را هرگز فراموش نمی‌کند، چون به او خیلی خوش گذشت و احساس خوبی بود که خودش پول چنین چیزی را دارد.

جانی دپ

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی

جانی دپ با دستمزد اولش از اولین بازی‌اش در هالیوود، یک خانه برای مادرش خرید. او یک مزرعه پرورش اسب ۴۲ هکتاری در کنتاکی خرید.

مادر دپ دو شیفت به عنوان خدمتکار کار می‌کرد و دپ روزهایی را به خاطر دارد که مادرش از سر کار به خانه برمی‌گشت و درحالی‌که انعامش را می‌شمرد، او پاهای مادرش را ماساژ می‌داد.

بعد از آن خانه، اولین خرید دپ برای خودش یک ماشین هارلی دیویدسون مدل ۱۹۴۰ بود که آن را تا امروز دارد.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر جانی دپ که حتما باید ببینید!

رامی ملک

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی

رامی ملک حالا یک ستاره هالیوود است، اما در ابتدا به سختی می‌توانست هزینه‌های خود را تامین کند.

او در نیویورک زندگی می‌کرد که پول‌هایش تمام شد و به لس‌آنجلس برگشت. او می‌خواست در آژانس املاک مشغول کار شود که توانست اولین نقشش را در سریال دختران گیلمور (Gilmore Girls) بگیرد.

او با اولین دستمزد خود یک دستگاه اسپرسوساز خرید.

جنیفر لوپز

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی

برای رفت و آمد در لس‌آنجلس به یک ماشین نیاز دارید و این دقیقا همان چیزی است که جنیفر لوپز با اولین دستمزد خود خرید. او با یک ماشین هوندای قدیمی به جلسات تست می‌رفت و وقتی اولین دستمزدش را گرفت، با آن یک مرسدس خرید.

او به خاطر دارد که وقتی داشت در نمایشگاه ماشین قرارداد خرید قسطی خودرویش را امضا می‌کرد، اشک از چشمانش جاری شده بود و به همین دلیل، لحظه بزرگی برایش بود.

سیندی کرافورد

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی

سیندی کرافورد، سوپرمدل مشهور، از قرار معلوم دوست دارد خانه‌اش ظاهر خوبی داشته باشد. او بعد از راه یافتن به دنیای مد، تمرکز خود را به طور خاص روی این موضوع گذاشت.

او اولین دستمزد خود را صرف خرید کاغذ دیواری برای خانه‌اش کرد؛ تصمیمی که به اذعان خودش چیزهای زیادی را درباره او نشان می‌دهد.

مت له بلانک

نخستین دستمزد بازیگران هالیوودی

مت له بلانک، ستاره سریال محبوب دوستان (Friends)، قبل از گرفتن نقشش در این سریال، مانند شخصیت جویی، با مشکلات زیادی درگیر بود. له بلانک قبل از گرفتن این نقش تنها ۱۱ دلار در حساب بانکی‌اش داشت.

اولین چیزی که او با دستمزدش از سریال Friends خرید، یک شام گرم بود؛ چیزی که در دوران بی‌پولی‌اش از آن محروم بود.

منبع:‌ همشهری آنلاین

ارسال نظر