HBO پخش استریم خود را از Apple TV خارج می کند

رسانه کلیک - به زودی، صاحبان نسل دوم و سوم Apple TV دیگر نمی‌توانند به همراه فیلم Curb Your Enthusiasm خندیده یا توسط سریال Westworld سردرگم و آشفته شوند. HBO اعلام کرد سرویس های پخش HBO Go و HBO Now دیگر در نسل بعدی تلویزیون های اپل موجود نیست.

HBO پخش استریم خود را از Apple TV خارج می کند

در ابتدا تاریخ اصلی خروج خدمات 30 آوریل بود اما طبق گزارش HBO این تاریخ تا 15 ماه مه برای HBO Now تمدید شده و HBO Go نیز برای چند ماه دیگر در تلویزیون های اپل باقی می‌ماند.

HBO طی یک اطلاعیه پشتیبانی در وب‌سایت خود توضیح می‌دهد که تغییر برای ارائه بهترین تجربه استریم ضروری است. همچنین می‌گوید: «برای ارائه بهترین تجربه استریم، باید در لیست دستگاه‌های پشتیبانی شده خود تغییراتی ایجاد کنیم. از 30 آوریل 2020، HBO Go دیگر در تلویزیون اپل (نسل 2 و 3) در دسترس نخواهد بود.»

Apple TV البته چند روش دیگر برای پخش استریم HBO Go در Apple TV وجود دارد:

  • استریم HBO را با استفاده از یک پخش کننده استریم دیگر یا یک کنسول بازی پخش کنید.
  • از AirPlay برای پخش HBO استفاده کرده و به Apple TV بروید.
  • برای اتصال تلفن، تبلت یا رایانه خود به تلویزیون از یک کابل HDMI استفاده کنید.
  • از پخش کننده دیجیتال Chromecast برای پخش HBO GO از تلفن، تبلت یا رایانه خود در تلویزیون استفاده کنید.

HBO همچنین گزارش مشابه دارد که در مورد خروج HBO Now توضیح می‌دهد. البته هیچ دلیل رسمی مبنی بر این که تغییرات این شرکت ارتباطی با سرویس HBO Max، سرویس استریم جدید که قرار است در ماه مه راه اندازی شود، وجود ندارد.

انتظار می‌رود که سرویس جدید هر دو سرویس HBO Go و HBO Now را به صورت یکپارچه ارائه کند تا یکبار برای همیشه به سردرگمی در خصوص آن‌ها پایان یابد.

ارسال نظر