الک بالدوین به فیلم «جوکر» پیوست؛ بازی در نقش پدر بتمن

رسانه کلیک - بازیگر جدیدی به لیست بازیگران فیلم جوکر اضافه شد. الک بالدوین در نقش توماس وین در فیلم Joker حضور پیدا می کند.

الک بالدوین به فیلم «جوکر» پیوست؛ بازی در نقش پدر بتمن

گزارش جدیدی از سوی Deadline در اینترنت منتشر شده که بر اساس آن، الک بالدوین در فیلم جوکر به ایفای نقش می پردازد. تولید این فیلم از اوایل سال آینده میلادی با کارگردانی تاد فیلیپس آغاز می شود.

در حالی که کمپانی برادران وارنر نقشی را که بالدوین در این فیلم بر عهده دارد مشخص نکرده است، بسیاری از گزارش ها به نقش توماس وین اشاره می کنند. توماس وین پدر بروس وین (بتمن) است.

هالیوود ریپورتر به این موضوع اشاره می کند که توماس وین در فیلم جوکر نقس یک تاجر دوست داشتنی را بازی می کند. در کمیک بوک ها پدر بروس وین به عنوان یک فرد شجاع به نمایش گذاشته شده است.

در حال حاضر نام فیلم جوکر به صورت رسمی مشخص نشده است. برخی از گزارش ها نام این فیلم را «Joker» اعلام کرده اند ( جوکر نام جدید فیلم واکین فینیکس؟ ). در این فیلم واکین فینیکس جوکر می شود و نقش این شخصیت را بر عهده می گیرد ( واکین فینیکس در نقش جوکر بازی می کند ).

تا به امروز حضور برخی بازیگران در این فیلم تایید شده است. زازی بیتز، مارک مارون و رابرت دنیرو در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. کارگردانی این فیلم را تاد فیلیپس بر عهده دارد.

ارسال نظر