بهترین فیلم های اما استون که نباید از دست بدهید

رسانه کلیک - اما استون یکی از ستاره های هالیوود است که خیلی زود توانست به شهرت برسد. در این مطلب بهترین فیلم های این هنرپیشه را با یکدیگر مرور می کنیم.

بهترین فیلم های اما استون که نباید از دست بدهید

اما استون یکی از چهره های محبوب و دوست داشتنی در دنیای هالیوود است که شاید اغلب ما او را از فیلم های درام به خاطر داشته باشیم. استون طی سیزده سال سابقه حرفه ای خود موفق شده تا 31 جایزه مختلف، از جمله جوایز بفتا، گلدن گلوب و اسکار را از آن خود کند. بازی در فیلم La La Land نیز باعث شد تا نام او بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتد. در ادامه با ما همراه باشید تا 10 مورد از بهترین آثار موجود در کارنامه اما استون را طی دو بخش با یکدیگر مرور کنیم.

Zombieland

  • تاریخ اکران: 2009
  • امتیاز IMDB: 7.6

زامبی لند در واقع یک فیلم مهیج در ژانر کمدی-ترسناک به شمار می آید. اوایل قرن 21 است و زامبی ها سراسر ایالت آمریکا را احاطه کرده اند. دانشجوی خجالتی و بی تجربه ای به نام کلمبوس (جسی آیزنبرگ) قصد دارد تا از تگزاس به محل زندگی اش در اوهایو برود تا از اوضاع خانواده اش باخبر شود. او در بین راه با یک تیم سه نفره از مبارزین آشنا شده و به آن ها می پیوندد. اما استون در این فیلم نقش یکی از مبارزان را بر عهده دارد.

Crazy, Stupid, Love

  • تاریخ اکران: 2011
  • امتیاز IMDB: 7.4

کمدی-عاشقانه Crazy, Stupid, Love بدون شک یکی از بهترین و بامزه ترین فیلم های اما استون در این فهرست است. او این بار در نقش یک عاشق دلشکسته به نام هانا ظاهر می شود. در واقع نه تنها هانا، بلکه کل اعضای خانواده او نیز درگیر روابط عاطفی پیچیده ای هستند. پدر خانواده (استیو کارل) که پس از شنیدن درخواست طلاق همسرش دچار افسردگی شده، به صورت کاملا اتفاقی به پالمر (رایان گاسلینگ) بر می خورد؛ مردی که او را به سمت یافتن یک شریک جدید برای زندگی سوق می دهد.

The Help

  • تاریخ اکران: 2011
  • امتیاز IMDB: 8.1

داستان فیلم در دهه 60 میلادی رخ می دهد. زمانی که غرب هنوز با تبعیض نژادی سر و کله می زند و شرایط زندگی برای سیاه پوستان بسیار دشوار است. اسکیتر (اما استون) یک نویسنده سفیدپوست و تازه کار است که تصمیم گرفته در کتاب جدید خود از مسائل و مشکلات روزمره خدمتکاران سیاه پوست بگوید. آیبیلین و مینی دو تن از این خدمتکاران سیاه پوست هستند که با شجاعت تمام، استیکر را در این راه یاری می کنند. فیلم The Help بدون شک یکی از بهترین های سال 2011 است.

The Amazing Spider-Man

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 6.9

سری فیلم های The Amazing Spider-Man داستان پیتر پارکر را به گونه دیگر بیان می کنند. اما استون این بار در نقش گوئن استیسی، همکلاسی و دوست پیتر ظاهر شده که با کسب آگاهی درباره قابلیت های فوق انسانی او، خود را در معرض خطرات مرگباری قرار می دهد. منتقدین بر این باور هستند که نقش آفرینی استون در این فیلم بسیار بهتر از برایس دالاس هاوارد، شخصیت گوئن در Spider-Man 3 بوده است.

Magic in the Moonlight

  • تاریخ اکران: 2014
  • امتیاز IMDB: 6.5

داستان فیلم جادو در مهتاب در دهه 20 میلادی اتفاق می افتد. استنلی کرافورد (کالین فرث) یک شعبده باز حرفه ای در انگلستان است که برای پرده برداری از اسرار سوفی (اما واتسون) راهی فرانسه می شود. سوفی ادعا می کند با ارواح در ارتباط است و از این طریق توانسته در خانواده معتبری نفوذ کند. استنلی که حال از درک رازهای سوفی عاجز مانده، متوجه می شود که توانایی های او ممکن است واقعا ماورایی بوده و کلکی در کار نباشد.

ارسال نظر