عملکرد بسیار ضعیف فیلم دارک فینکس در افتتاحیه!

رسانه کلیک - فیلم دارک فینکس در افتتاحیه خود فروش بسیار کمی را تجربه کرد، به گونه ای که بدترین افتتاحیه در فرانچایز مردان ایکس لقب گرفت.

عملکرد بسیار ضعیف فیلم دارک فینکس در افتتاحیه!

بر اساس نقدهای منتشر شده از سوی Rotten Tomatoes، فیلم دارک فینکس بدترین فیلم از مجموعه فیلم های مردان ایکس است. علاوه بر دریافت امتیازهای این فیلم، شاهد فروش بسیار کم آن در افتتاحیه هستیم.

بر اساس اعلام Variety، این فیلم در روز اول اکران خود فروشی برابر با 14 میلیون دلار داشته که البته در پایان هفته به 34 میلیون دلار افزایش یافته است.

در سال 2013 شاهد اکران فیلم ولورین بودیم. این فیلم در اولین روز اکران خود فروشی برابر با 20 میلیون دلار داشت و لقب کم فروش ترین فیلم از مجموعه ایکس من را تصاحب کرد.

این فیلم تنها در بازار خانگی اکران شده و هنوز در بازارهای خارجی روی پرده سینما نرفته است. در حالی که فروش این فیلم در بازارهای خارجی بالاتر از بازار خانگی خواهد بود، انتظار نمی رود فروش آن به بودجه تولیدش برسد. بودجه تولید این فیلم برابر با 200 میلیون دلار است.

در این آخر هفته انیمیشن The Secret Life of Pets 2 توانست فروشی برابر با 46.1 میلیون دلار داشته باشد. فروش این فیلم مانند دارک فینکس کمتر از پیش بینی ها بود.

قسمت جدید فیلم گودزیلا که در هفته گذشته موفق به صدرنشینی در باکس آفیس شده بود، در این آخر هفته فروشی برابر با 14.7 میلیون دلار را تجربه کرد که کاهشی 70 درصدی را در مقایسه با هفته گذشته نشان می دهد.

والت دیزنی در ادامه سال جاری میلادی فیلم های فوق العاده ای را روی پرده سینما می برد ( انیمیشن داستان اسباب بازی 4 سال 2019 اکران می شود ). در تاریخ 20 ژوئن شاهد اکران انیمیشن Toy Story 4 خواهیم بود و در تاریخ 19 جولای لایواکشن شیر شاه اکران می شود ( پیش بینی فروش 200 میلیون دلاری فیلم شیر شاه 2019 در افتتاحیه ).

ارسال نظر