ریبوت فیلم کینه اوایل تابستان 2019 اکران می شود

رسانه کلیک - سونی تاریخ اکران ریبوت فیلم کینه را تغییر داد. بر اساس اطلاعات جدید، این فیلم اوایل تابستان سال 2019  روی پرده سینما قرار می گیرد.

ریبوت فیلم کینه اوایل تابستان 2019 اکران می شود

ریبوت فیلم کینه دو ماه زودتر از برنامه ریزی قبلی اکران می شود. مجموعه فیلم کینه طرفداران زیادی در میان علاقه مندان به فیلم های ترسناک دارد. این فیلم ترسناک ژاپنی برای اولین بار با نام Ju-on: The Curse در سال 2000 روی پرده سینما قرار گرفت.

در سال های اخیر فیلم کینه جای خود را به فیلم حلقه داده است. در سال 2014 شرکت سونی اعلام کرد نسخه ریبورت فیلم کینه را تولید می کند. در ابتدا عنوان شد Jeff Buhler وظیفه نویسندگی و Sam Raimi تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

در سال 2017 سونی اطلاعات جدیدی را در رابطه با این فیلم ترسناک در اختیار رسانه ها قرار داد. نیکولاس پسی در این پروژه به عنوان کارگردان حضور خواهد داشت. در این فیلم آندره‌آ ریسبرو، دمیان بیچیر و لین شی به ایفای نقش می پردازند.

سونی برنامه زمانی اکران این فیلم را تغییر داده است. بر اساس گزارش جدید Deadline، ریبوت فیلم کینه به جای 16 آگوست 2019، در تاریخ 21 ژوئن 2019 اکران می شود. در حال حاضر دلیل این موضوع مشخص نشده است. سونی با اکران این فیلم در تاریخ 21 ژوئن، باید با فیلم های زیادی رقابت کند.

شاید مهم ترین فیلمی که در ژوئن 2019 روی پرده سینما قرار می گیرد، انیمیشن داستان اسباب بازی 4 باشد ( انیمیشن داستان اسباب بازی 4 سال 2019 اکران می شود ). علاوه بر این انیمیشن، فیلم مردان ایکس: دارک فینکس و فیلم Men in Black نیز در بازه زمانی مشابه اکران می شوند.

انتظار می رود اکران انیمیشن Toy Story 4 در اوایل تابستان 2019، فروش فیلم کینه را دچار مشکل کند. با توجه به پیش بینی ها، انیمیشن داستان اسباب بازی 4 در باکس آفیس غوغا به پا می کند.

ارسال نظر