احتمال معرفی چیپست های موبایل سامسونگ با همکاری AMD در سال 2021

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، احتمال رونمایی از اولین چیپست های موبایل سامسونگ با همکاری شرکت AMD در سال 2021 وجود دارد.

احتمال معرفی چیپست های موبایل سامسونگ با همکاری AMD در سال 2021

به نظر می رسد اولین چیپست های موبایل سامسونگ با همکاری شرکت AMD در سال 2021 معرفی می شوند. هنوز اطلاعات دیگری از این سری چیپست فاش نشده؛ با این حال این همکاری سامسونگ و AMD نکته جدیدی نیست. چند ماه پیش زمانی که سامسونگ ایده تولید موبایل های گیمینگ را منتشر کرد، خبر همکاری این دو شرکت نیز به عنوان یک احتمال مطرح شد.

افزایش محبوبیت گوشی های مخصوص بازی، برخی تولیدکنندگان گوشی های هوشمند را در فکر تولید این محصولات انداخته است. اگرچه این گوشی ها در ابتدا ممکن است چندان فروش فوق العاده ای نداشته باشند، اما به نظر می رسد تولیدکنندگان علاقه دارند موبایل های گیمینگ برند خودشان را تولید کنند. یکی از نکات مهم هنگام تولید موبایل های گیمینگ این است که تولیدکنندگان باید بدانند این موبایل ها نیازمند چیپست های خوب و باکیفیتی هستند.

گوشی های هوشمند سامسونگ بسته به این که دارای پردازنده اگزینوس و یا کوالکام باشد، غالبا به پردازنده های گرافیکی ARM Mali یا Adreno مجهز شده اند. با این همه، همکاری سامسونگ با AMD که یکی از غول های صنعت تراشه به شمار می رود، می تواند این شرکت کره ای را در زمره تولید کنندگان جدی موبایل های گیمینگ قرار دهد.

[irp]

در صورتی که گزارش منتشر شده صحت داشته باشد و سال 2021 از چیپست سامسونگ با همکاری AMD رونمای شود، می توان انتظار داشت تا چند سال آینده شاهد اولین موبایل های گیمینگ سامسونگ باشیم.

ارسال نظر