اولین نشست کارآفرینان در خصوص هم اندیشی اجلاس جامع مدیران عامل

رسانه کلیک - امروز نشست کارآفرینان با حضور جمعی از مدیران عامل و صاحبان برندهای مشهور کشور در محل مدرسه عالی کسب و کار ماهان برگزار شد.

اولین نشست کارآفرینان در خصوص هم اندیشی اجلاس جامع مدیران عامل

نشست کارآفرینان در خصوص هم اندیشی اجلاس مدیران عامل ارشد و صاحبان کسب و کار که در ۹ اسفندماه سال جاری در سالن اجلاس سران تهران برگزار خواهد شد، امروز با حضور جمعی از مدیران عامل و صاحبان برندهای مشهور کشور در محل مدرسه عالی کسب و کار ماهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سمینارهای کسب و کار ماهان ، در این جلسه، که مدیران عامل برجسته ترین برندهای کشور حضور داشتند، اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات خود در ارتباط با اجلاس مدیران ارشد و صاحبان کسب و کار را ارائه کردند.

دکتر سیاری، مدیر عامل هلدینگ آموزشی و پژوهشی ماهان در این جلسه با تشریح روند اجرایی برگزاری اجلاس مدیران عامل ارشد و صاحبان کسب و کار، فرمودند:

این اجلاس در تداوم چهار اجلاس قبلی و این بار با تاکید بر نوآوری در سازمان برگزار می شود. ایشان از حضور مدیران ارشد دولتی در این اجلاس خبرداد اما فرمودند که این حضور تنها با هدف تقدیر از کارآفرینان برگزیده صورت گرفته و سخنران های این اجلاس، جمعی از مدیران عامل ، کارآفرینان و اساتید دانشگاه خواهند بود.

در این جلسه، تاکید شد که در اجلاس امسال، یک نشان ویژه لیاقت در کسب و کار به کارآفرینان برجسته کشور اعطا خواهد شد.

مهندس نعمت الله ترکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران که در این جلسه حضور داشتند، با استقبال از طرح دیدگاه های مدیران عامل حاضر در جلسه، به تشریح برنامه های دولت برای توسعه کسب و کار در کشور پرداخت و از بخش خصوصی خواستند تا توان خود را برای توسعه گردشگری استان تهران به کار ببرد.

عباسعلی پوربافرانی، نماینده حوزه انتخابیه نائین در مجلس نیز از دیگر سخنرانان این جلسه بودند که از کارآفرینان حاضر در این جلسه خواستند تا به مجلس کمک کنند تا قوانینی برای بهبود وضعیت اقتصادی وضع کنند.

مصطفی انتظاری هروی، مدیرعامل مجموعه رسانه ای خبرفوری نیز در این جلسه از ضرورت ساماندهی کسب و کارها در فضای مجازی سخن گفتند و تاکید کردند که این مجموعه رسانه ای آمادگی دارد تا بسترهای لازم برای ایجاد زیست بوم مشترک اقتصادی - رسانه ای در فضای مجازی را فراهم کند.

همچنین آقای حمید رضا محمودی، مدیر عامل شرکت فست کلیک در ادامه این نشست بیان کردند:

در سمینارهایی که برگزار می شود مطالب علمی فراوانی گفته می شود. اما این مطالب جنبه کاربردی چندانی ندارد. از جمعیت ٨٠ میلیونی کشور رقمی در حدود ۵٣ میلیون نفر به فضای مجازی دسترسی دارند که رقم بالایی است و پتانسیل بسیاری در حوزه بازاریابی دارد. متاسفانه کماکان نگاه ها به مبحث بازاریابی سنتی است و از فضای مجازی در راه بازاریابی درست استفاده نمی شود. باید در این اجلاس شرایطی فراهم شود تا با استفاده از تکنیک های نوین راه های جذب مشتری در فضای مجازی به همگان آموزش داده شود.

جناب اقای بهروز فروتن خالق برند بهروز در ادامه این نشست تصریح کردند:

کارافرینی مبحث بسیار پیچیده ای است که در کشور ما هویت آن به بیراهه کشیده شده است، شاید استفاده از لفظ ارزش آفرینان گزینه مناسب تری باشد. کارافرینان اندیشه ایجاد می کنند نه کار. متاسفانه ریل گذاری در بخش صنعت به درستی صورت نگرفته است. ما باید شرایطی را ایجاد کنیم که صنعت توریسم در کشور جای خود را باز کند. باید شرایطی فراهم گردد که مشاورین و مدیریت جوانان نمود بیشتری داشته باشد. امروزه اندیشه گرایی در دنیا حاکم است و ما باید تمام توان خود را برای تنویر افکار و اندیشه گرایی به کار بگیریم.

در ادامه اقای مهدی صفایی مدیر عامل شرکت کانسپت در این نشست بیان کردند:

این اجلاس باید به گونه ای برگزار شود که هر کدام از کارافرینان نمونه کشور بتوانند طی یک زمان کوتاه تجربیات خود را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهند. باید در نظر بگیریم که زندگی و کسب و کار یک زنجیره متصل به هم است و تجربه ترکیبی از این دو است. برای موفقیت در این امر همیاری رسانه ها نیز امری لازم و ضروری است. در این اجلاس تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا اتفاق متفاوتی در راستای تغییر نگرش در زمینه کارافرینی را شاهد باشیم. امروزه جوانان ما راه خود را گم کرده اند و باید شرایطی را با کمک استارت اپ ها فراهم کرد تا راه خود را در زمینه صنعت و تجارت و کارافرینی بازیابند.

جمعی از پیشکسوتان حوزه صنعت و مدیران ارشد بخش خصوصی از جمله جناب آقایان شاهرخ ظهیری، خالق برند مهرام، ناصر قدیرکاشانی، بنیانگذار شرکت اول مارکت، رضا یادگاری، دکتر شاهین فاطمی، بنیانگذار برند درسا، مهندس احمدرضا نخجوانی، مدیرعامل شرکت شاتل، مهندس مهدی اصفهانی، خالق برند حس خوب زندگی، استاد امیرمهدی سادات اعلایی، بنیانگذار هلدینگ راز زندگی، مهندس علی جمشیدی، مدیرعامل ماهنامه تجارت آسیا، مهندس مهرداد شاملو، مدیرعامل ورزش 3، مهندس محمدمهدی ایزدی، مدیرعامل مجموعه تبلیغاتی ایده، مهندس محمد مهدی ربانی، مدیرعامل مجله خلاقیت، مهندس فخاریان، مدیرعامل مجموعه یکتانت، مهندس حمیدرضا احمدی، مدیرعامل ایوند و مهندس امید صدری مدیرعامل شرکت صدراستون و دیگر کارآفرینان نمونه ایران از دیگر سخنرانان حاضر در این جلسه بودند که بر اهمیت اجلاس مدیران عامل و صاحبان کسب و کار که به همت مجموعه ماهان در نهم اسفندماه در سالن اجلاس سران تهران برگزار خواهد شد، تاکید کردند.

ارسال نظر