لایحه ورمونت امکان استفاده از ایموجی در پلاک خودرو را فراهم می کند

رسانه کلیک - به نظر می رسد ایموجی ها پس از تغییر در نحوه ارتباط افراد در فضای مجازی، این بار قصد دارند تغییرات گسترده ای در پلاک خودرو ایجاد کنند.

لایحه ورمونت امکان استفاده از ایموجی در پلاک خودرو را فراهم می کند

ایموجی ها محبوبیت بالایی دارند. تقریبا همه ما به صورت روزانه از این شکلک های رنگی در پیام های خود استفاده می کنیم. حال به نظر می رسد ایموجی ها وارد دنیای خودرو نیز خواهند شد. هفته گذشته قانون جدیدی در مجلس نمایندگان ورمونت ارائه شد که بر اساس آن، امکان استفاده از ایموجی ها در پلاک خودرو وجود دارد. با توجه به این موضوع، پلاک خودروها در ایالات متحده آمریکا می توانند میزبان ایموجی باشند.

این لایحه توسط یک نماینده دموکرات، ربکا وایت معرفی شده و بر اساس آن، به راننده این امکان داده می شود که یکی از 6 ایموجی موجود در این قانون را به پلاک خود اضافه کند. پلاک های جدید به ترکیب اعداد و حروف موجود در پلاک خودروها که توسط کمینه وسایل نقلیه موتوری ایالتی ایجاد می شود، اضافه خواهند شد. با توجه به این موضوع، اجباری به استفاده از ایموجی در پلاک خودروها نخواهد بود.

پلاک خودرو

در صورتی که این لایحه تصویب شود، ورمونت تبدیل به اولین ایالتی می شود که امکان استفاده از ایموجی در پلاک خودروها را فراهم می کند. با وجود چنین موضوعی بد نیست بدانید در گذشته شاهد استفاده از ایموجی در پلاک خودروهای یک کشور دیگر بوده ایم و آن کشور، استرالیاست. بر اساس اعلام NBC 5، مردم کوئینزلند، دومین ایالت بزرگ استرالیا از سال گذشته می توانند از یک ایموجی از 5 ایموجی اعلام شده در پلاک خود استفاده کنند. برای این کار باید 336 دلار هزینه پرداخت کنند.

در حال حاضر لایه ورمونت هزینه پلاک های جدیدی را اعلام نکرده است، همچنین 6 ایموجی که راننده می تواند از میان آن ها یکی را انتخاب کند نیز مشخص نشده است. در نهایت هنوز تصمیمی در رابطه با طراحی ایموجی ها گرفته نشده است، آیا از ایموجی های کنونی استفاده می شود یا آن ها دوباره طراحی می شوند؟

ارسال نظر