بی ام و سری 8 و بی ام و سری 3 با طعم AC Schnitzer!

رسانه کلیک - شرکت AC Schnitzer از نسخه ویژه بی ام و سری 8 و بی ام و سری 3 رونمایی کرد. این خودروها علاوه بر ظاهر، تغییراتی را در بخش فنی نیز تجربه کرده اند.

بی ام و سری 8 و بی ام و سری 3 با طعم AC Schnitzer!

AC Schnitzer یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه تیونینگ محصولات بی ام و محسوب می شود. این شرکت آلمانی به تازگی مدل های ویژه بی ام و سری 8 و سری 3 را در معرض دید عموم قرار گرفته است.

در صورتی که صاحب یک دستگاه بی ام و سری 8 هستید و می خواهید تغییراتی را در آن اعمال کنید، شرکت AC Schnitzer به شما کمک خواهد کرد. این شرکت در محصولات جدید خود سیستم تعلیق را تغییر داده و همچنین صدای خروجی از اگزوز را نیز افزایش داده است.

AC Schnitzer علاوه بر تغییرات ظاهری، موتور بی ام و سری 8 را نیز با افزایش قدرت همراه کرده است. خودروی M850i با تیونینگ این شرکت قادر به تولید 612 اسب بخار قدرت به‌جای 523 اسب بخار است. در نمونه 840d شاهد قدرت تولیدی 374 اسب بخاری موتور هستیم که در مقایسه با قدرت 315 اسب بخاری نسخه استاندارد، بهبود پیدا کرده است.

این شرکت آلمانی برای خودروی کوپه بی ام و از یک کیت بدنه تمام فیبر کربنی استفاده کرده است. این کیت دارای اسپلیتر جلویی جدید بوده و خریدار می تواند برای آن کانارد، دیفیوزر عقب بزرگتر و دو بال عقب متفاوت را سفارش دهد. این خودرو با رینگ های 20 اینچی 5 پره Y شکل عرضه می شود.

علاوه بر این خودروی گران قیمت، شاهد بهبود طراحی بی ام و سری 5 نیز هستیم. این شرکت خودروهای بی ام و 320i و 330i را با تغییراتی در طراحی روانه بازار می کند.

این خودروهای سدان به بادی کیت جدیدی مجهز شده اند که دارای اسپلیتر جلوی جدید هستند. خریداران می توانند این محصولات را با رینگ های 19 و یا 20 اینچی سفارش دهند.

ارسال نظر