قیمت بیت کوین دوباره به بالای 4000 دلار رسید

رسانه کلیک - قیمت بیت کوین پس از ماه ها سقوط، دوباره روند صعودی به خود گرفته است. قیمت این ارز دیجیتال هم اکنون به بالای 4000 دلار رسیده است.

قیمت بیت کوین دوباره به بالای 4000 دلار رسید

قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال در ماه های اخیر با نوسان های زیادی روبه‌رو بوده است. تغییرات قیمت این ارزها به گونه ای بود که یکی از سرمایه گذاران پیش بینی خود مبنی بر رسیدن ارزش بیت کوین به 0 دلار را مطرح کرد!

در این میان برخی از تحلیلگران به این موضوع اشاره کرده بودند که سقوط قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مقطعی بوده و دوباره در آینده شاهد افزایش ارزش آن ها خواهیم بود ( معرفی بهترین کیف پول های بیت کوین برای موبایل ).

در حال حاضر هر بیت کوین با قیمتی بیش از 4000 دلار معامله می شود. این موضوع می تواند برای بسیاری از سرمایه گذاران و ماینرها خوشایند باشند. برخی افراد علاقه ای به افزایش قیمت این ارز دیجیتال ندارند چرا که به امید افت قیمت بیشتر، ارزهای دیجیتال خود را فروخته اند ( بهترین راه استفاده از بیت کوین در ایران چیست؟ ).

قیمت ارزهای دیجیتال

سال گذشته میلادی یکی از بدترین سال ها برای ارزهای دیجیتال بود ( چگونه با گوشی بیت کوین استخراج کنیم؟ ). در رابطه با آینده ارزهای دیجیتال و همچنین ارزش آن ها نمی توان اظهار نظر قطعی کرد؛ با این حال انتظار می رود با سرمایه گذاری بیشتر دولت ها در این بخش، شاهد افزایش ارزش آن ها باشیم.

در برخی کشورها مردم می توانند توسط ارزهای دیجیتال خریدهای روزانه خود را انجام دهند و یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند ( امکان پرداخت هزینه های حمل و نقل عمومی با بیت کوین در آرژانتین ).

یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت بیت کوین را می توان در نصب دستگاه های خودپرداز در کشورهای مختلف جستجو کرد ( امکان خرید بیت کوین از خودپرداز در نیویورک فراهم شد ).

ارسال نظر