PaybyBit در Global Startup Awards؛ استارتاپ زوج ایرانی بین فینالیست‌ها قرار گرفت

این استارتاپ که توسط یک زوج ایرانی در امارات‌متحده عربی راه‌اندازی شده، در حوزه پرداخت رمزارزی فعالیت می‌کند.

PaybyBit در Global Startup Awards؛ استارتاپ زوج ایرانی بین فینالیست‌ها قرار گرفت

استارتاپ رمزارزی PaybyBit که توسط زوج ایرانی، «کیارش واحدی» و «فروغ فیروزی» در امارات‌متحده عربی راه‌اندازی شده، توانست در جمع 10 استارتاپ برتر Web 3.0 2023 رقابت Global Startup Awards 2023 خاورمیانه قرار بگیرد.

این استارتاپ با فعالیت در حوزه رمزارز، این امکان را به کسب‌وکارها می‌دهد تا بدون هیچ دانش فنی، درگاه پرداخت رمزارزی را به مجموعه خود اضافه کنند. PaybyBit اگرچه دو موسس ایرانی دارد اما به دلیل فعالیت در امارات‌متحده عربی توانست به جمع 10 استارتاپ برتر حوزه وب 3 مسابقه Global Startup Awards 2023 خاورمیانه راه پیدا کند؛ مسابقه‌ای که به‌‌صورت سالانه برگزار می‌شود. امسال 2800 استارتاپ در این مسابقه شرکت کردند و PaybyBit توانست یکی از فینالیست‌ها شود.

برای حمایت از استارتاپ PaybyBit در مسابقه Global Startup Awards 2023، می‌توانید به این لینک بروید و پس از ورود، رأی دهید. در جمع فینالیست‌ها 3 استارتاپ از امارات، 1 استارتاپ از عربستان، 2 استارتاپ از اردن، 1 استارتاپ از لبنان، 1 استارتاپ از بحرین و 2 استارتاپ از قطر حضور دارند.

18041

PaybyBit به‌صورت B2B و ‌B2C فعالیت دارد. در زمینه B2B، این استارتاپ به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد که بدون دانش کریپتو و بلاکچین، درگاه پرداخت داشته باشند و از مشتریان خود رمزارز دریافت کنند. در این روش پرداخت‌ها به‌صورت غیرمتمرکز، اتوماتیک و در مدت زمان بسیار کوتاهی، کمتر از 15 ثانیه انجام می‌شوند.

در بخش B2C، کارت اعتباری کریپتو به کاربر داده می‌شود و این استارتاپ در این زمینه با ویزا کارت و مسترکارت همکاری دارد. پرداخت‌ها در بخش B2C هم غیرمتمرکز است و مسترکارت‌های صادرشده مستقیم به والت متصل می‌شود.

منبع: دیجیاتو

 

ارسال نظر