طرح پیشنهادی ایران به ارمنستان برای حمایت از تجارت استارتاپ‌های دو کشور

رسانه کلیک - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در دیدار با همتای ارمنی خود در حاشیه اجلاس اتحادیه وزرای ارتباطات کشورهای مشترک‌المنافع (RCC) از تهیه طرحی جامع برای پیشنهاد به‌ طرف ارمنی با هدف حمایت از تعامل و تجارت استارتاپ‌های دو کشور خبر داد.

طرح پیشنهادی ایران به ارمنستان برای حمایت از تجارت استارتاپ‌های دو کشور

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی که با هدف شرکت در اجلاس اتحادیه وزرای ارتباطات کشورهای مشترک‌المنافع (RCC) به نورسلطان قزاقستان سفر کرده است، عصر امروز؛‌ دوشنبه در حاشیه این اجلاس با هاکوپ آرشاکیان، وزیر حمل‌ونقل و ارتباطات ارمنستان دیدار کرد.

آذری جهرمی در این دیدار با ابراز خرسندی از سفر قریب‌الوقوع خود به ایروان تاکید کرد که در این سفر تعدادی از شرکت‌های خصوصی و استارتاپ‌های ایرانی او را همراهی خواهند کرد.

وزیر ارتباطات در ادامه گفت: «طرح جامعی برای پیشنهاد به‌طرف ارمنی برای حمایت از تعامل و تجارت استارتاپ‌های دو کشور آماده‌ شده که در جریان سفر به ایروان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.»

وزرای ارتباطات ایران و ارمنستان در ادامه درباره جزئیات توسعه همکاری‌های دوجانبه از جمله ایجاد پارک‌های فناوری و نیز ترانزیت ترافیک دیتا گفت‌وگو کردند.

ارسال نظر