World of Warcraft جان یک بازیگر را نجات داد!

معمولا بازی های آنلاین در میان گیمرها محبوبیت زیادی دارند و گیمرها در این بازی ها توجه ای به گرافیک و قدیمی و یا جدید بودن بازی نمی کنند. یکی از بازی های قدیمی و آنلاین، بازی World of Warcraft است که در نوامبر سال 2004 به صورت رسمی برای کامپیوترهای شخصی توسط استودیوی Blizzard Entertainment منتشر شد. در زمان انتشار این بازی، بسیاری از گیمرها و کاربران به سراغ تجربه این بازی رفته اند و این عنوان در میان آن ها بسیار محبوب شده است. در میان این گیمرها، ممکن است آدم های مشهور زیادی نیز مشغول تجربه بازی World of Warcraft باشند و ممکن است شما آن ها را نشناسید! بازیگر مهشور فیلم سینمایی وارکرافت یکی از این گیمرهای مشهور است. اما جالب اینجاست که این بازی جان وی را نجات داده است. بنا به گفته این بازیگر، بازی World of Warcraft جانش را نجات داده و ایشان جانش خودش را مدیون این بازی پرطرفدار است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

World of Warcraft جان یک بازیگر را نجات داد!

یکی از بازی های قدیمی و آنلاین، بازی World of Warcraft است که در نوامبر سال 2004 به صورت رسمی برای کامپیوترهای شخصی توسط استودیوی Blizzard Entertainment منتشر شد. در زمان انتشار این بازی، بسیاری از گیمرها و کاربران به سراغ تجربه این بازی رفته اند و این عنوان در میان آن ها بسیار محبوب شده است. در میان این گیمرها، ممکن است آدم های مشهور زیادی نیز مشغول تجربه بازی World of Warcraft باشند و ممکن است شما آن ها را نشناسید! بازیگر مهشور فیلم سینمایی وارکرافت یکی از این گیمرهای مشهور است. اما جالب اینجاست که این بازی جان وی را نجات داده است. بنا به گفته این بازیگر، بازی World of Warcraft جانش را نجات داده و ایشان جانش خودش را مدیون این بازی پرطرفدار است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، آقای روبرت کازینسکی به تازگی در یک برنامه تلویزیونی و در میان بسیاری از تماشا کنندگان اعلام کرد که یکی از طرفداران پر و پا قرص بازی World of Warcraft است و روزانه ساعت های زیادی را صرف تجربه این بازی می کند. ایشان مدتی پیش مجری برنامه EastEnders شبکه محبوب بی بی سی بود. پس از مشهور شدن این بازیگر به دلیل مجری گری در شبکه بی بی سی، کم کم دچار مشکلات روانی شد و از مردم فاصله می گرفت.

در این مدت، روبرت کازینسکی از همه مردم فاصله می گرفت و وقت خود را در خانه خالی به سر می برد تا اینکه ایشان با بازی World of Warcraft آشنا شد. پس از آشنایی ایشان با بازی جهان وارکرافت، عاشق و شیفته این بازی آنلاین شد به طوری که روزانه بیش از 18 ساعت مشغول تجربه این بازی پرطرفدار می شد. به همین خاطر ایشان ساعات های بسیار زیادی را بر روی صندلی می نشست و در این هنگام غذاهای چینی و چربی دار زیادی را صرف می کرد.

آقای روبرت کازینسکی در این خصوص اعلام کرد:

بازی World of Warcraft خیلی زود تمام زندگی من را گرفت و زندگی من را به طور کلی تغییر داد. به طوری که 18 ساعت روزانه مشغول بازی World of Warcraft بودم! در طول تجربه بازی، این بازی جوایز زیادی را به من اهدا می کرد که مهمترین آن این بود که به کمک این بازی می توانستم با سایر افراد و گیمرها ارتباط برقرار کنم. خوبی این ارتباط این بود که هیچ کدام از گیمرها من را نمی شناختند و با من خیلی عادی رفتار می کردند. (چون شهرت من را نمی دانستند، بدون توجه به شهرتم با من رفتار می کردند) من هم در این زمان توانستم یک رابطه صمیمانه ای با دیگر گیمرها برقرار کنم و دوستان جدیدی را برای خودم پیدا کنم.

در کنار جوایز و امکان صحبت با دیگر کاربران، بازی World of Warcraft به آقای روبرت کازینسکی یک اعتماد به نفس دوباره ای داد تا ایشان بتواند مشکلات روانی خود را برطرف کند و در دنیای واقعی هم دوست های جدیدی را پیدا کند و ارتباط صمیمانه ای با دیگران برقرار کند.

ایشان در ادامه صحبت های خود اعلام کرد:

بازی World of Warcraft اعتماد به نفس من را باز گرداند. بنابراین، بازی World of Warcraft زندگی من را نجات داده است و من زندگی ام را مدیون این بازی هستم!

آقای روبرت کازینسکی اعلام کرد که در حال حاضر زندگی خوبی دارد و با همسر خود در شهر لس آنجلس کشور آمریکا زندگی می کند. همچنین در حال حاضر در زمینه مجری گری برنامه های تلویزیونی و بازیگر فیلم ها فعالیت می کند. ایشان ادعا می کند در بازه زمانی ای که بازی World of Warcraft را تجربه می کرد، بهترین لحظه های زندگی خودش را سپری به رقم می زد.

وی در این باره گفت:

من هرگز در طول زندگی خودم تا این اندازه خوشحال نشده بودم. من واقعا خیلی چاق شده بودم و کسی از من انتظار انجام کاری را نداشت و به همین خاطر ساعت ها مشغول تجربه بازی World of Warcraft بودم. به عبارت دیگر، تجربه بازی World of Warcraft ، یکی از بهترین لحظه های عمرم محسوب می شود.

آقای Kazinsky هم اکنون در نقش Orgrim در فیلم Warcraft بازی می کند. این فیلم به کارگردانی آقای Duncan Jones ساخته می شود و قرار است در تابستان سال میلادی جاری به صورت رسمی اکران شود. فیلم Warcraft یکی از محبوب ترین فیلم های سینمایی محسوب می شود که از بازی های ویدیویی الهام گرفته شده و بر اساس عناوین ویدیویی توسعه می یابد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در خصوص بازی World of Warcraft و بازیگر روبرت کازینسکی چیست؟ به نظر شما این بازی جان این بازیگر را نجات داده است؟ شما بازی جهان وارکرافت را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در همین پست به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespot

ارسال نظر