خداحافظی مخابرات ایران با مشاوران خارجی

رسانه کلیک - مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: وقتی دیدیم هزینه بسیاری صرف مشاوران خارجی و ایرانی می شود، بی‌ تردید مشاوره‌ های خارجی را متوقف کردیم.

خداحافظی مخابرات ایران با مشاوران خارجی

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره لزوم تشخیص و درمان وضعیت مخابرات عنوان کرده است: در نظام درمان گاهی ناگزیریم جراحی کنیم. جراحی در نقطه‌ ای که نمی‌ دانید پشت آن چه خبر است و تا چه حد بدخیم است. لذا در جراحی دو چیز بسیار مهم می‌ شود؛ یکی تشخیص و دیگری درمان. هر کدام خطا باشد آسیب جبران‌ ناپذیری می‌ زند. برگشت به گذشته هم هرگز ممکن نیست.

وی با تاکید بر لزوم حذف مشاوران خارجی با هزینه‌ های بسیار آنها، اظهار کرد: وضع ما در مخابرات هم همین است. وقتی دیدیم برای اموری با نام مشاوره به ایرانی و خارجی هزینه‌ های بسیاری می‌ دهیم در حقیقت درد و درمان مشخص شد. بی‌ تردید مشاوره‌ های خارجی را متوقف کردیم تا در موردش بیشتر فکر کنیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در صفحه اینستاگرام خود درباره مشاوران داخلی نیز نوشته است: در مشاوره‌ های داخلی دو مسئله مطرح بود؛ بخشی از نیروهای مشاوره را می‌ توانیم با نیروی انسانی خودمان با کمی توجه جایگزین کنیم و شرکت را از هزینه‌ های فراوان مشاوره بیرونی نجات دهیم. بخشی از آن نیز اعضای هیات مدیره استانی بوده‌ اند که پس از حذف این هیات مدیره‌ ها قرار بود به مدت شش ماه در سمت مشاوره بمانند اما یک سال و نیم طول کشید.

صدری یادآور شد: هرچند که پس از مدتی مزایای مالی آنان قطع می‌ شد؛ اما نگرانی من مشکلات معنوی این نوع سمت سازمانی بود. برای برگشت این عزیزان به پیکره اجرایی شرکت قرار گذاشتیم در الگوی سازمانی این شرکت بزرگ، جایی مناسب برای آنان در نظر گرفته شود تا جریان اجرایی شرکت بتواند دقیقا از توانایی‌ های آنان در مسیر نیازهایش استفاده کند. به این ترتیب خیالم راحت شد که تشخیص درد و درمان تا حدی درست انجام شده است.

ارسال نظر