برنامه های ویژه هواوی برای کاربران در ایام نوروز

رسانه کلیک - با نزدیک شدن به ایام عید نوروز کاربران زیادی به فکر خریداری گوشی های جدید با امکانات بهتر برای خود یا خانواده و دوستان خود خواهند بود. هواوی امسال برای کاربرانی که قصد خرید گوشی جدید دارند برنامه ویژه ای دارد تا عید آنان را به یک عیدِ دیدنی تبدیل کند.

برنامه های ویژه هواوی برای کاربران در ایام نوروز

به گزارش کلیک ؛ در رویداد "عیدِ دیدنی با هواوی" که از 12 بهمن ماه تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت، کاربرانی که گوشی های پرفروش هواوی در سری های مختلف شامل هشت مدل: Y5 2017 ،Y7 Prime ،P Smart ،P10 lite ،Nova 2 plus ،Mate 10 lite ،Mate 10 ،Mate 10 Pro را خریداری کنند، علاوه بر بهره مندی از کیفیت و امکانات بالای گوشی های فوق الذکر در کنار قیمت مناسب آنها، از هزاران جایزه ارزشمند نیز بدون هیچ گونه قرعه کشی بهره مند خواهند شد و با خرید هر گوشی، یک هدیه از طرف هواوی دریافت می کنند.

علاوه بر هزاران جایزه ای که برای کاربران بدون قرعه کشی در نظر گرفته شده، هواوی 77 گوشی ارزشمند PORSCHE DESIGN Mate 10 را به همراه برخی جوایز ارزشمند دیگر مانند اسپیکرهای با کیفیت JBL را نیز برای قرعه کشی های هفتگی در نظر گرفته است.

به این ترتیب کاربران از 12 بهمن ماه تا پایان تعطیلات نوروز به ازای خرید هر گوشی، علاوه بر دریافت هدیه بدون قرعه کشی، فرصت حضور در قرعه کشی هفتگی هواوی برای جوایز ارزشمندی مانند 77 گوشی PORSCHE DESIGN Mate 10 ، اسپیکر های JBL و غیره را خواهند یافت.

برای اطلاع از نحوه دریافت جوایز و شرکت در قرعه کشی هفتگی هواوی و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه های هواوی در رویداد "عیدِ دیدنی با هواوی" می توانید به وب سایت این رویداد به نشانی زیر مراجعه کنید: www.huaweidi.com منتظر خبرهای جدید در خصوص جشنواره "عیدِ دیدنی با هواوی" باشید.

ارسال نظر