وزیر ارتباطات برای ارسال پیامک های تبلیغاتی شرط گذاشت

رسانه کلیک - وزیر ارتباطات گفت: اگر یک اپراتور علاقه داشته باشد پیامک تبلیغاتی برای مشتریان خود ارسال کند، باید بسته های تشویقی به آنها پیشنهاد دهد و با اذن مشتری پیامک ها را بفرستد.

وزیر ارتباطات برای ارسال پیامک های تبلیغاتی شرط گذاشت

به گزارش کلیک به نقل از سایت خبری تحلیلی شعار سال؛ محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در حاشیه دیدار با استاندار خراسان رضوی در مشهد در گفت و گو با خبرنگاران عنوان کرد: با تنظیم مقررات برای پیامکهای تبلیغاتی، این پیامک ها به ۲ دسته کلی و ۶ زیر مجموعه با مقررات مخصوص به خود تقسیم شد و در این قوانین اپراتورها تکالیفی دارند و به صاحبان محتوا هم اجازه می دهند کسب و کار مشروع خود را داشته باشند.

وی اظهار داشت: طی یک سال گذشته حجم بسیاری از فعالیت ها در بخش توسعه روستایی انجام شده و خدمات ارتباطی هزار و ۳۰۰ روستای استان خراسان رضوی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

جهرمی تصریح کرد: ۵۰۰ روستای این استان طی دهه فجر و ۹۰۰ روستا تا پایان سال جاری به ۲ شبکه اپراتور همراه دسترسی کامل خواهند داشت.

وی افزود: بعد از تهران دومین پارک فناوری در مشهد افتتاح می شود که در کنار پارک علم و فناوری دانشگاه مشهد به تکمیل زنجیره اشتغال جوانان کمک می کند.

ارسال نظر