گوشی گیمینگ اوپو نخستین محصول مخصوص بازی کمپانی چینی

رسانه کلیک - گوشی گیمینگ اوپو به عنوان محصول آینده این شرکت چینی، شباهت بسیاری با محصولات مخصوص بازی لنوو و ایسوس داشته و فاقد هرگونه طراحی پانچ هول با ناچ است.

گوشی گیمینگ اوپو نخستین محصول مخصوص بازی کمپانی چینی

گوشی گیمینگ اوپو ابتکار جدید کمپانی چینی

چندی پیش اعلام شد که شرکت چینی اوپو در حال ساخت تراشه ISP انحصاری خود است تا به وسیله آن کیفیت دوربین‌های موبایل خود را بهبود بخشد. اما ظاهرا ابتکارات این کمپانی تنها محدود به دوربین نیست.

طبق گزارش جدید 91mobiles، کمپانی چینی اوپو احتمالا در آینده نزدیک وارد بازار گوشی های مخصوص بازی می‌شود. با توجه به اطلاعات منتشرشده در این وب‌سایت، Oppo به تازگی یک پتنت جدید را در دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) به ثبت رسانده که گویا به یک گوشی گیمینگ اشاره می‌کند.

رندرهای ارائه‌شده در این پتنت، جزئیات کلی درباره گوشی هوشمند جدید را نشان می‌دهند. ظاهر دستگاه شبیه به سایر گوشی های گیمینگ مثل لنوو لژیون 2 پرو و راگ فون 5 ایسوس است. به همین خاطر می‌توان هندست طراحی‌شده در پتنت جدید را به عنوان گوشی گیمینگ اوپو در نظر گرفت.

نمای جلویی گوشی نشان می‌دهد که نمایشگر فاقد حفره یا ناچ است. در عوض، قسمت بالایی و پایینی دستگاه کمی ضخیم‌تر هستند. پس احتمالا دوربین سلفی در حاشیه بالایی قرار می‌گیرد.

ظاهر پنل پشتی گوشی با تمرکز روی گیمینگ طراحی شده و شامل یک سیستم دوربین چهارگانه است. هرچند شباهت بسیاری به گوشی رنو 5 مارول ادیشن دارد.

یک میکروفون در لبه بالایی دستگاه به چشم می‌خورد. حال آنکه لبه پایینی جایگاه جک صوتی 3.5 میلی‌متری، یک میکروفون، پورت یو اس بی و شیار توری بلندگو است. لبه سمت چپ شامل کلید روشن و خاموش و لبه سمت راست شامل دکمه‌های تنظیم صدا می‌شود.

گوشی گیمینگ اوپو فعلا در حد پتنت بوده و کمپانی چینی هنوز فعالیت خود روی این محصول را رسما اعلام نکرده است. اما در صورت ورود این گوشی به وب‌سایت‌های صدور جواز در آینده، بدون شک جزئیات بیشتری در دست اصحاب رسانه قرار می‌گیرد.

ارسال نظر