عرض اندام دوباره نوت های سامسونگ

رسانه کلیک – بر اساس اطلاعات ارائه‌شده از سوی یکی از کارمندان بست بای Best Buy، گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۲۴ اوت رونمایی می‌شود.

عرض اندام دوباره نوت های سامسونگ

اطلاعاتی در رابطه با پرچم‌دار بعدی سامسونگ، گلکسی نوت ۸ منتشر شده است که Verizon و Samsung Channels هم این اطلاعات را تائید کرده‌اند و احتمال غلط بودن این اطلاعات بسیار کم است.

گلکسی نوت ۸ در ۲۴ اوت رونمایی می‌شود. نوت ۸ در حال حاضر رقبای سرسختی در بازار گوشی‌های هوشمند دارد. رقیب قدر نوت ۸، آیفون ۸ است که به‌احتمال‌زیاد سپتامبر شاهد رونمایی آن خواهیم بود؛ اما فقط آیفون رقیب نوت جدید نیست، گلکسی V30 نسل بعدی گوشی‌های محبوب گوگل پیکسل در میدان رقابت برای مبارزه با نوت ۸ حاضر هستند.

نوت های سامسونگ دوباره وارد می‌شوند: گلکسی نوت 8 در 24 اوت رونمایی می‌شود

سامسونگ با عرضه گلکسی S8 و S8 پلاس توانست دوباره اعتماد مشتریانش را جلب کند و حالا دیگر هیچ کاربری نگران نیست که باتری نوت ۸ منفجر شود.

عرضه آیفون ۸ به تأخیر افتاده است و چنین تأخیری در تاریخ رونمایی‌های شرکت اپل سابقه نداشته است. هنوز هم نمی‌توانیم با اطمینان کامل بگوییم آیفون ۸ در ماه سپتامبر رونمایی می‌شود. اگر عرضه پرچم‌دار اپل بازهم به تعویق بیفتد، این بهترین زمان برای خودنمایی نوت ۸ خواهد بود.

نوت های سامسونگ دوباره وارد می‌شوند: گلکسی نوت 8 در 24 اوت رونمایی می‌شود

ارسال نظر