تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 روی استیم اعلام شد

رسانه کلیک - شرکت سرشناس راک استار گیمز چندی پیش طی پیامی رسما از تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 روی استیم پرده برداشت.

تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 روی استیم اعلام شد

پس از سال ها صبر و انتظار، سرانجام بازی پرطرفدار «رد دد ردمپشن 2» به صورت انحصاری زمانی از طریق لانچر راک استار و فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز در اختیار کاربران پلتفرم رایانه شخصی قرار گرفت. عنوانی که از همه ویژگی‌های مثبتش که بگذریم، در زمان عرضه در یک سری از بخش ها با مشکلات نسبتا زیادی دست و پنجه نرم کرده و شرکت راک استار گیمز به منظور بهبود هرچه بیشتر بازی، تا به امروز به‌روزرسانی‌های متعددی را برای آن منتشر کرده است. گاها این ایرادات به قدری آزاردهنده بوده که منجر به نارضایتی شماری از بازیکنان شده و سازندگان در بیانیه های گوناگون، ضمن عرض عذرخواهی، از ادامه پشتیبانی مستمر و رفع آن ها خبر داده اند.

در این میان، راک استار گیمز ساعاتی پیش طی پیامی در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود، تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 روی استیم را مشخص کرد. بر اساس اظهارات این شرکت نامدار، اثر مذکور در روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه سال جاری (5 دسامبر) راهی فروشگاه استیم می شود که علاقه مندان و هواداران پر و پا قرص این شبکه به زودی می توانند به تجربه آن بپردازند.

این در حالی است که نسخه رایانه شخصی بازی در روز 14 آبان ماه سال جاری (5 نوامبر) به صورت انحصاری زمانی روی لانچر جدید راک استار گیمز و فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز عرضه شد و در حال حاضر پی سی بازها با پرداخت 59.99 دلار قادر به خرید و تجربه آن هستند. فراموش نکنید که از حیث محتوا، هیچ تفاوتی میان نسخه استیم و دیگر فروشگاه ها وجود ندارد و سازندگان صرفا به منظور راحتی کاربران و سایر بحث های مالی، اقدام به انتشار آن در شبکه های مختلف کرده اند.

تاریخ انتشار Red Dead Redemption 2 | استیم

در دیگر خبرهای مرتبط با بازی می توان به انتشار یک بسته الحاقی جدید به نام Prieto Poncho اشاره کرد که شامل سلاح و ویژگی های جدید در بخش چندنفره آنلاین بازی است و به صورت رایگان در دسترس کاربران پی سی قرار خواهد گرفت. این محتوای اضافی به منظور عذرخواهی از بازیکنان در نظر گرفته شده که در آینده نه چندان دور جزئیات تکمیلی در رابطه با آن به اشتراک گذاشته خواهد شد.

شایان ذکر است؛ جدا از کاربران رایانه های شخصی، دارندگان کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 نیز می توانند از تجربه بازی روی پلتفرم خود لذت ببرند.

ارسال نظر