فروش بازی Detroit: Become Human به بیش از 3 میلیون نسخه رسید

رسانه کلیک - بر اساس بیانیه اخیر استودیوی کوانتیک دریم، میزان فروش بازی Detroit: Become Human در حال حاضر به بیش از 3 میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است.

فروش بازی Detroit: Become Human به بیش از 3 میلیون نسخه رسید

آقای دیوید کیج (David Cage)، مدیر استودیوی کوانتیک دریم، در گذشته هنر و استعداد خود را با ساخت عناوین بزرگی همچون Beyond: Two Souls و Heavy Rain به رخ جامعه گسترده بازیکنان کشید و در حالی که به اواخر چرخه عمر کنسول های نسل هشتم نزدیک می شدیم، جدیدترین ساخته خود تحت عنوان Detroit: Become Human را در اختیار کاربران کنسول پلی استیشن 4 قرار داد. این عنوان به لطف روایت داستان درگیرکننده، از همان ابتدا مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت و در اواخر آذر ماه سال گذشته بود که فروش آن چیزی در حدود دو میلیون نسخه اعلام شد.

حال در تازه ترین این گزارش ها، استودیوی کوانتیک دریم ساعاتی پیش طی پیامی در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود، گزارش جدیدی از میزان فروش بازی Detroit: Become Human منتشر کرد که بر اساس آن، به نظر می رسد این عنوان از زمان عرضه خود تا به امروز بالغ بر 3 میلیون نسخه در سراسر دنیا فروش داشته است که بی شک رقم قابل توجهی است. نکته جالب اینجاست که این آمار و ارقام صرفا مختص پلتفرم پلی استیشن 4 است.

استودیوی کوانتیک دریم در این باره می گوید:

بسیار خوشحال هستیم که اعلام کنیم در حال حاضر فروش بازی Detroit: Become Human به بیش از سه میلیون نسخه در سراسر دنیا رسیده است.

البته، فراموش نکنید که این عنوان هنوز به سقف فروش خود نرسیده و در آینده نه چندان دور شاهد افزایش چشمگیر فروش آن خواهیم بود. به عبارت دیگر، با توجه به اینکه این بازی به زودی برای پلتفرم رایانه شخصی از راه خواهد رسید، هیچ شکی نیست که فروش بازی به طرز شگفت انگیزی افزایش پیدا خواهد کرد و چه بسا ممکن است فروش کلی این اثر به سرعت از مرز 5 میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کند. با این حال، باید منتظر ماند و دید که نسخه پی سی بازی تا چه میزان موفق عملکرد خواهد کرد.

گفتنی است؛ بازی محبوب Detroit: Become Human در روز چهارم خرداد ماه سال 97 (25 می سال جاری میلادی) توسط شرکت سرگرمی های تعاملی سونی روی کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد و در حال حاضر با قیمت 39.99 دلار در فروشگاه رسمی پلی استیشن به فروش می‌ رسد. از طرفی، از آنجا که استودیوی کوانتیک دریم از انحصار شرکت سونی خارج شده، این عنوان در تاریخ نامشخصی از سال 2019 میلادی به صورت انحصاری در شبکه اپیک گیمز روی پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با عملکرد و فروش بازی Detroit: Become Human چیست؟ به نظر شما، عرضه این عنوان روی پی سی به چه میزان در فروش آن تاثیر خواهد گذاشت؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر