بازی World War Z نزدیک به دو میلیون بازیکن دارد!

رسانه کلیک - استودیوی «سیبر اینتراکتیو» طی پیامی رسما اعلام کرد که تعداد بازیکنان بازی World War Z به حدود دو میلیون نفر رسیده است.

بازی World War Z نزدیک به دو میلیون بازیکن دارد!

بازی World War Z با الهام از فیلم سینمایی خود، مشابه بسیاری از عناوین ویدیویی آخرالزمانی و زامبی محور، تجربه حضور در جهان مملو از زامبی های دیوانه و مبارزه با آن ها به منظور حفظ بقا را برای بازیکنان به ارمغان آورده که با صرف نظر از ایرادات کوچک و بزرگ در بخش های مختلف نظیر گیم پلی، در مجموع لحظات سرگرم کننده ای را برای گیمرها رقم می زند و به لطف وجود بخش چندنفره آنلاین جذاب، روزانه بازیکنان زیادی به تجربه این اثر می پردازند.

این عنوان با وجود اینکه به خوبی تمام انتظارات بازیکنان را برآورده نکرد و از سوی منتقدان، نمرات نسبتا پایینی را به خود اختصاص داد، اما روند فروش رو به رشدی دارد و شرکت «فوکوس هوم اینتراکتیو»، ناشر این عنوان، در اواسط اردیبهشت از فروش یک میلیون نسخه ای بازی در اولین هفته انتشار خبر داد و تعداد بازیکنان آن را برابر با 70 هزار نفر اعلام کرد. حال، پس از گذشت بیش از یک ماه از عرضه این اثر، استودیوی سیبر اینتراکتیو این بار گزارش جدیدی از تعداد بازیکنان بازی World War Z منتشر کرد که بر اساس آن، تا به امروز نزدیک به 2 میلیون نفر به تجربه این عنوان زامبی محور پرداخته اند.

با توجه به موفقیت این عنوان، استودیوی سیبر اینتراکتیو با انگیزه بیشتری به دنبال پشتیبانی از بازی است و در آینده محتویات جدیدتری به این اثر اضافه خواهد شد. در همین راستا، سازندگان چندی پیش لاین آپ خود برای عرضه بسته های الحاقی و محتویات گسترش دهنده بازی را با کاربران به اشتراک گذاشتند که این بسته ها شامل ماموریت تازه، نوع کاملا جدید زامبی، سلاح تازه و حالت جدید می شود. دیگر نکته قابل توجه این است که عرضه انحصاری World War Z در فروشگاه اپیک گیمز ظاهرا هیچ تاثیر منفی در فروش نسخه پی سی بازی نگذاشته است.

ارسال نظر