نسخه 5G شیائومی Mi 9S در وب سایت TENAA مشاهده شد

رسانه کلیک - نسخه 5G شیائومی Mi 9S چندی پیش در وب سایت TENAA به نمایش درآمد. این گوشی به باتری 4000 میلی آمپر ساعتی مجهز شده و از شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی می کند. گوشی شیائومی Mi 9S یکی از جدیدترین محصولات شرکت شیائومی است که از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی می کند. این دستگاه اخیرا در وب سایت TENAA به نمایش گذاشته شده است. البته تنها جزئیات ابتدایی این محصول در وبسایت منتشر شده و هنوز مشخصات کامل آن در دسترس نیست. با این حال TENAA شایعات بسیاری را مورد تایید قرار داده و تصاویر مختلفی از این گوشی ارائه کرده است. شیائومی می 9S دارای ضخامت 8.95 میلی متر بوده که در مقایسه با گوشی می 9، اندکی ضخیم تر است. در عوض باتری بزرگتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت در آن تعبیه شده که از شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی می کند. حال آنکه توان باتری گوشی می 9 تنها برابر با 3300 میلی آمپر ساعت بوده و قابلیت شارژ سریع آن فقط 27 واتی است. بر اساس داده های TENAA، اندازه صفحه نمایش شیائومی می 9S تغییری پیدا نکرده و برابر با 6.39 اینچ است. با این حال شایعات متعددی مبنی بر ارتقای نمایشگر گوشی می 9S وجود دارد. به عنوان مثال برخی رسانه ها معتقدند که وضوح این گوشی به بیش از 1440 پیکسل افزایش یافته است. افشاگر محصولات شیائومی به نام شیائومیشکا، اظهار دارد که می 9S نسخه بهبود یافته می 9 بوده و غیر از فناوری 5G، قابلیت های دیگری نیز به آن اضافه شده است. انتظار می رود شیائومی، گوشی می 9S را به اسنپدراگون 855 پلاس مجهز کرده و سیستم لرزشگیر OIS را به دوربین اصلی واقع در پشت آن اضافه کند. این گوشی دو سیم کارته نیز همانند می میکس 3 با فناوری 5G به بازار عرضه می شود. با توجه به اخبار منتشر شده توسط یونیکام، این محصول احتمالا در ماه سپتامبر در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. 

نسخه 5G شیائومی Mi 9S در وب سایت TENAA مشاهده شد

گوشی شیائومی Mi 9S یکی از جدیدترین محصولات شرکت شیائومی است که از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی می کند. این دستگاه اخیرا در وب سایت TENAA به نمایش گذاشته شده است. البته تنها جزئیات ابتدایی این محصول در وبسایت منتشر شده و هنوز مشخصات کامل آن در دسترس نیست. با این حال TENAA شایعات بسیاری را مورد تایید قرار داده و تصاویر مختلفی از این گوشی ارائه کرده است.

شیائومی می 9S دارای ضخامت 8.95 میلی متر بوده که در مقایسه با گوشی می 9، اندکی ضخیم تر است. در عوض باتری بزرگتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت در آن تعبیه شده که از شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی می کند. حال آنکه توان باتری گوشی می 9 تنها برابر با 3300 میلی آمپر ساعت بوده و قابلیت شارژ سریع آن فقط 27 واتی است. بر اساس داده های TENAA، اندازه صفحه نمایش شیائومی می 9S تغییری پیدا نکرده و برابر با 6.39 اینچ است. با این حال شایعات متعددی مبنی بر ارتقای نمایشگر گوشی می 9S وجود دارد. به عنوان مثال برخی رسانه ها معتقدند که وضوح این گوشی به بیش از 1440 پیکسل افزایش یافته است.

افشاگر محصولات شیائومی به نام شیائومیشکا، اظهار دارد که می 9S نسخه بهبود یافته می 9 بوده و غیر از فناوری 5G، قابلیت های دیگری نیز به آن اضافه شده است. انتظار می رود شیائومی، گوشی می 9S را به اسنپدراگون 855 پلاس مجهز کرده و سیستم لرزشگیر OIS را به دوربین اصلی واقع در پشت آن اضافه کند. این گوشی دو سیم کارته نیز همانند می میکس 3 با فناوری 5G به بازار عرضه می شود. با توجه به اخبار منتشر شده توسط یونیکام، این محصول احتمالا در ماه سپتامبر در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر