یک عمر با خدمات ویژه هواوی!

رسانه کلیک - هواوی یک کمپین جدید را راه اندازی کرده است. کاربران با حضور در این کمپین، در قرعه کشی جوایز مختلف شرکت پیدا می کنند.

یک عمر با خدمات ویژه هواوی!

با توجه به ارزش بالای گوشی‌های هوشمند در بازار، اهمیت خدمات پس از فروش نسبت به گذشته برای کاربران دو چندان شده است. به همین علت هواوی تلاش می‌کند به طور پیوسته با ارتقای سطح خدمات خود، اعتماد کاربران را بیش از گذشته به محصولات خود جلب کند.

کمپین «یک عمر با هواوی» با این رویکرد طراحی شده است که سطح متفاوتی از خدمات به کاربران ایرانی ارائه کند. در این کمپین کسانی که در تاریخ ششم تیرماه به فروشگاه‌های برگزیده مراجعه و محصولات هواوی را خریداری کنند، در قرعه‌کشی جوایز هیجان انگیز شرکت خواهند کرد. علاوه بر این هدایا، جوایزی ویژه نظیر تمدید 6 ماهه گارانتی دستگاه نیز در نظر گرفته‌ شده ‌است.

همچنین کسانی که در حال حاضر کاربر گوشی‌های این شرکت هستند، می توانند در تاریخ 6 تیر ماه به این فروشگاه‌ها مراجعه و خدمات نرم افزاری رایگان دریافت کنند. این خدمات به کسانی که گارانتی دستگاه‌شان به پایان رسیده نیز ارائه می‌شود.

خدمات نرم‌افزاری که این فروشگاه‌ها ارائه می‌دهند، به شرح زیر است:

  • بروزرسانی سیستم عامل گوشی به جدیدترین نسخه منتشر شده
  • برطرف کردن ایرادهای نرم افزاری
  • کالیبراسیون صفحه نمایش و سنسورها
  • بهینه‌سازی تنظیمات گوشی
  • تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات دستگاه

هواوی مسابقه‌ای هم در صفحه اینستاگرام خود به نشانی huaweimobilefarsi @ در تاریخ چهارم تیرماه برگزار و به 9 برنده جوایز ارزش‌مندی اهدا خواهد کرد.

این رویداد به طور ماهانه در مراکز رسمی ارائه خدمات پس از فروش محصولات هواوی برگزار می‌شود. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 42000 تماس بگیرید.

ارسال نظر