گلکسی نوت 10 سامسونگ در رندرهای جدید به نمایش گذاشته شد

رسانه کلیک - رندرهای جدید گلکسی نوت 10 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد. این رندرها شایعات گذشته را تایید کرده و سبک طراحی این گوشی هوشمند را مشخص می کند.

گلکسی نوت 10 سامسونگ در رندرهای جدید به نمایش گذاشته شد

در اوایل ماه جاری میلادی شاهد انتشار رندرهای گوشی نوت 10 و نوت 10 پرو در فضای مجازی بودیم. امروز رندرهای جدید این محصولات همراه با قاب Olixar در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

بر اساس این رندرها، پرچمداران آینده سامسونگ دارای دوربین اصلی چندگانه با چیدمان عمودی هستند. گلکسی نوت 10 سامسونگ از دوربین اصلی سه گانه بهره می برد و مدل پرو دارای دوربین اصلی چهارگانه است. در سمت چپ این گوشی های هوشمند شاهد خودنمایی دکمه پاور و دکمه های تنظیم صدا هستیم. سامسونگ از این گوشی های هوشمند دکمه بیکسبی را حذف می کند.

شایعات گذشته به حذف جک 3.5 میلی متری هدفون از این گوشی های هوشمند اشاره کرده بودند؛ با این حال در رندرهای جدید شاهد برش کوچکی در بخش پایینی قاب ها هستیم. این احتمال وجود دارد که این برش برای میکروفن باشد.

مشخصات گلکسی نوت 10

چند روز پیش گزارشی به اینترنت راه پیدا کرد که خبر از حضور فناوری Sound on Display در گوشی های سری نوت 10 می داد ( سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به فناوری Sound on Display مجهز می شود ). این تکنولوژی باعث می شود سامسونگ برشی را برای اسپیکر مکالمه در نظر نگیرد. تصویری از محافظ نمایشگر گلکسی نوت 10 سامسونگ توسط Olixar منتشر شده که فاقد بریدگی برای اسپیکر مکالمه است. این محافظ دارای یک حفره در مرکز بخش بالایی خود است که شایعات گذشته را تایید می کند.

گلکسی نوت 10 پرو به دوربین اصلی با دریچه دیافراگم سه مرحله ای مجهز می شود ( افشای اطلاعات جدید از دوربین گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ ). این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 6.8 اینچی بوده و وظیفه تامین انرژی آن بر عهده یک باتری 4170 میلی آمپر ساعتی است ( انتشار اطلاعات جدید از ظرفیت باتری سامسونگ گلکسی نوت 10 پرو ). نسخه استاندارد این محصول به نمایشگر 6.4 اینچی مجهز می شود.

بر اساس جدیدترین گزارش ها، گوشی های سری گلکسی نوت 10 در تاریخ 7 آگوست به صورت رسمی معرفی می شوند ( احتمال رونمایی از گلکسی نوت 10 در تاریخ 16 مرداد ).

ارسال نظر