رندر رسمی گلکسی S10E و گلکسی S10 سامسونگ فاش شد

رسانه کلیک - رندر رسمی گلکسی S10E به همراه گلکسی اس 10 و گلکسی S10 پلاس سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این محصولات در تاریخ 20 فوریه معرفی می شوند.

رندر رسمی گلکسی S10E و گلکسی S10 سامسونگ فاش شد

سامسونگ در تاریخ 1 اسفند از پرچمداران جدید خود، گوشی های سری گلکسی S10 به صورت رسمی رونمایی می‌کند. تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با این محصولات در فضای مجازی بودیم.

به تازگی رندر رسمی گلکسی S10E به همراه گلکسی اس 10 و گلکسی S10 پلاس سامسونگ از سوی افشاگر معروف، ایوان بلس منتشر شده است. همانطور که در این رندر می توان مشاهده کرد، گلکسی اس 10 ای ارزان ترین پرچمدار جدید سامسونگ محسوب می شود.

این گوشی هوشمند دارای دوربین اصلی دوگانه و دوربین سلفی تکی است. این محصول از نمایشگر مسطح بهره می برد. دو نمونه دیگر این اسمارت فون به دوربین اصلی سه گانه مجهز شده اند. در حالی که گلکسی S10 دارای دوربین سلفی تکی است، گلکسی اس 10 پلاس از دوربین سلفی دوگانه بهره می برد.

سامسونگ برای دوربین سلفی این گوشی های هوشمند، از حفره درون صفحه نمایش استفاده کرده است. این برند کره ای، این سبک طراحی را Infinity-O نامیده است. شایعات در گذشته ابعاد نمایشگر این محصولات را مشخص کرده بودند.

انتظار می رود گلکسی S10 E دارای صفحه نمایش 5.8 اینچی، گلکسی اس 10 دارای نمایشگر 6.1 اینچی و گلکسی S10 پلاس به صفحه نمایش 6.4 اینچی مجهز شود.

در حالی که سامسونگ در گذشته گوشی گلکسی A9 2018 را با دوربین اصلی چهارگانه روانه بازار کرده، گلکسی اس 10 ای، گلسی اس 10 و گلکسی S10 پلاس فاقد این ویژگی هستند.

گفته می شود این برند کره ای از نمونه 5G گلکسی اس 10 نیز رونمایی می کند. این گوشی هوشمند گلکسی S10 X نام دارد و با قیمت بالاتری در مقایسه با آیفون XS و XS مکس روانه بازار می شود ( قیمت گلکسی S10 X فاش شد؛ گرانتر از آیفون XS مکس ).

ارسال نظر