معاون دادستان کل کشور: تلگرام مالکیت آمریکایی-اسرائیلی دارد

رسانه کلیک - معاون دادستان کل کشور در واکنش به تحریم تعدادی از مسئولان فضای مجازی کشور گفت: این تحریم به کسانی که خبر از پشت پرده تلگرام نداشتند، نشان داد که تلگرام دارای مالکیت و ماهیت آمریکایی است.

معاون دادستان کل کشور: تلگرام مالکیت آمریکایی-اسرائیلی دارد

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ دکتر عبدالصمد خرم آبادی معاون دادستان کل کشور در قالب یادداشتی در کانال شخصی خود در پیام رسان سروش در واکنش به تحریم های جدید آمریکا نوشت: «در خبرها شنیدم که آمریکا بنده و تعدادی از دوستان را که قدم هایی را در جهت استقلال فضای مجازی کشور و ممانعت از سلطه بیگانگان بر این فضا برداشته ایم تحریم کرده است. این تحریم ها در واقع نعره دردمندانه ای است که آمریکا به خاطر ریخته شدن یال و کوپالش سر داده و نشان از ضربه مهلکی است که بر پیکر پلید شیطان بزرگ وارد شده است.

من منتظر تحریم از ناحیه آمریکا بودم چرا که آمریکایی ها بارها اعلام کرده بودند اگر ایران تلگرام را مسدود کند، تحریم هایی را اعلام و اعمال خواهند کرد.

این تحریم ها برای من تازگی ندارد. چند سال پیش نیز که بمنظور جلوگیری از انتشار فیلمی توهین آمیز به ساحت مقدس رسول اکرم (ص) اقداماتی علیه یوتیوب انجام داده بودم از ناحیه اتحادیه اروپا تحریم شدم و آن تحریم هنوز ادامه دارد.

تحریم برخی از مسئولین فضای مجازی کشور از ناحیه آمریکا نشانگر این است که تیر نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی دقیقا به هدف اصابت نموده و مسدود شدن تلگرام در ایران ضربه سختی به آمریکا وارد کرده است.

این تحریم به کسانی که خبر از پشت پرده تلگرام نداشتند نشان داد که پیام رسان تلگرام دارای مالکیت و ماهیت آمریکایی _ صهیونیستی است.

با تحریم از ناحیه آمریکا اطمینان حاصل کردم اقدامات کوچکی که جهت رفع سلطه بیگانگان از فضای مجازی کشور انجام داده ام شیطان بزرگ را جریحه دار کرده است، لذا در ادامه این مسیر مصمم تر شدم.

با تأسی از سید شهدای انقلاب و معمار دستگاه قضایی شهید مظلوم دکتر بهشتی به شیطان بزرگ می گوییم "آمریکا از جمهوری اسلامی ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر" و مطمئن هستم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.»

ارسال نظر