انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 فیلم دواین جانسون را در باکس آفیس شکست داد!

رسانه کلیک - این هفته انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 بر روی پرده سینما رفت و توانست درآمد مناسبی را برای شرکت سونی به همراه داشته باشد.

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 فیلم دواین جانسون را در باکس آفیس شکست داد!

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 توانست در این هفته در باکس آفیس فیلم Skyscraper با بازی دواین جانسون را شکست دهد. فیلم آسمان خراش فروش نامناسبی را در بازار آمریکای شمالی تجربه کرده است.

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 توانست در هفته اول اکران فروشی در محدوده 40 تا 44 میلیون دلار را تجربه کند. این فروش توسط 4267 سینما به دست آمده است. فیلم Skyscraper در این هفته فروش 23 میلیون دلاری را تجربه کرد که در مقایسه با پیش بینی های 33 تا 40 میلیون دلاری بسیار کمتر است.

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3: تعطیلات تابستانی اولین انیمیشنی محسوب می شود که پس از انیمیشن شگفت انگیزان 2 اکران می شود. انیمیشن Incredibles 2 فروش بسیار بالایی را در بازار تجربه کرده است. انتظار می رود مجموع فروش خانگی این محصول شرکت دیزنی-پیکسار در پایان این هفته به 534 میلیون دلار برسد.

در سال جاری میلادی فیلم های زیادی با بازی دواین جانسون بر روی پرده سینما رفته است. این موضوع می تواند یکی از دلایل فروش کم فیلم آسمان خراش باشد. فیلم جومانجی: به جنگل خوش آمدید که سال پیش اکران شد یک موفقیت بزرگ برای دواین جانسون محسوب می شود.

این فیلم توانست در بازارهای جهانی به فروش 961.8 میلیون دلاری دست پیدا کند. یکی دیگر از فیلم های این بازیگر محبوب، Rampage بوده که فروشی 425.7 میلیون دلاری را در بازارهای جهانی تجربه کرد. این فیلم در افتتاحیه خود فروشی 35.7 میلیونی داشت.

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 فروشی تقریبا یکسان با نسخه‌ های قبلی خود در هفته اول اکران را تجربه کرده است. قسمت اول این فیلم در افتتاحیه فروشی برابر با 42.5 میلیون دلار در بازار آمریکای شمالی داشت. قسمت دوم این انیمیشن در بازار آمریکای شمالی فروشی برابر با 48.5 میلیون دلار را تجربه کرد و فروش آن در بازارهای جهانی به 473.2 میلیون دلار رسید.

ارسال نظر