بهترین فیلم های کیرا نایتلی که حتما باید ببینید (بخش دوم)

رسانه کلیک – در این مطلب به ادامه معرفی بهترین فیلم های کیرا نایتلی می پردازیم که قدرت بازیگری او را به تصویر کشیده و مخاطب را به خود جذب می کنند.

بهترین فیلم های کیرا نایتلی که حتما باید ببینید (بخش دوم)

کیرا نایتلی یکی از ستارگان با استعداد هالیوود است که با بازی تاثیرگذار و فوق احساسی خود، به ویژه در ژانر درام جایگاه خاصی در بین هواداران به دست آورده است. وی طی سه دهه حضور خود در سینما، در فیلم های به یادماندنی بسیاری به ایفای نقش پرداخته که از میان آن ها می توان به غرور و تعصب اشاره کرد. در بخش دوم معرفی بهترین فیلم های کیرا نایتلی با ما همراه باشید ( بهترین فیلم های کیرا نایتلی که نباید از دست بدهید ).

Anna Karenina

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 6.6

فیلم آنا کارنینا بر اساس رمانی به همین نام نوشته شده و روسیه قرن 19 را به تصویر می کشد. یک بانوی برجسته از طبقه اشراف در حالی که ازدواج کرده و فرزند هم دارد، شیفته کنت ورینسکی می شود. اما علاقه بین این دو چیزی جز اندوه و ناراحتی به بار نمی آورد. این فیلم علاوه بر داستان جذاب و کلاسیک، جلوه های بصری خارق العاده ای دارد و تماشای آن به شدت توصیه می شود.

Begin Again

  • تاریخ اکران: 2013
  • امتیاز IMDB: 7.4

جالب است بدانید کیرا نایتلی به جر بازیگری، استعداد بسیاری در خوانندگی دارد. با تماشای فیلم Begin Again به این موضوع پی خواهید برد. داستان درباره یک زوج هنرمند و آوازه خوان به نام گرتا (نایتلی) و دیو (آدام لوین) است که به دنبال شهرت می گردند. این دو پس از ناکامی های بسیار از یکدیگر جدا می شوند. مدتی بعد گرتا به صورت کاملا اتفاقی به یک تولید کننده برخورد می کند شرایط کاری و عاطفی اش دستخوش تغییرات بسیاری می شود.

The Imitation Game

  • تاریخ اکران: 2014
  • امتیاز IMDB: 8.0

به یکی از بهترین فیلم های موجود در این فهرست می رسیم. داستان بازی تقلید در واقع گوشه ای از زندگی آلن تورینگ، پدر هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر را به تصویر می کشد؛ آن هم زمانی که دنیا درگیر جنگ جهانی دوم است. تورینگ (بندیکت کامبربچ) برای رمزگشایی پیام های رد و بدل شده بین آلمان ها، به یک همکار نیاز دارد و اینجاست که کیرا نایتلی وارد صحنه شده و بازی تاثیر گذاری را از خود ارائه می دهد. او توانست برای این فیلم نامزد دریافت اسکار شود اما در نهایت این پاتریشیا آرکت بود که جایزه را از آن خود کرد.

Collete

  • تاریخ اکران: 2018
  • امتیاز IMDB: 6.7

کولت (کیرا نایتلی) دختری سرسخت، مصمم و پر شور و نشاط است که استعداد عجیبی در نویسندگی دارد. وی پس از ازدواج با یک ناشر به نام ویلی (دومنیک وست) به پاریس نقل مکان کرده و حرفه مورد علاقه اش را در آنجا ادامه می دهد. جالب اینکه تمام نوشته های کولت تا مدت ها با نام ویلی چاپ می شوند. چندی بعد همسر کولت که در آستانه ورشکستگی است از او تقاضا می کند تا برای نجات زندگی شان، داستانی متفاوت از خود ارائه دهد.

Official Secrets

  • تاریخ اکران: 2019
  • امتیاز IMDB: 7.3

کیرا نایتلی در فیلم Official Secrets بسیار متفاوت ظاهر شده و بازی خارق العاده را به نمایش می گذارد. یک افشاگر بریتانیایی به نام کاترین گان (نایتلی) اطلاعات محرمانه درباره یک عملیات جاسوسی غیر قانونی را در معرض دید عموم قرار می دهد و حال باید برای دفاع از خود بهای گزافی بپردازد. فیلم اسرار رسمی بر اساس یک داستان واقعی نوشته شده است.

از دیگر فیلم های کیرا نایتلی که ارزش دیدن دارند می توان به Domino، A Dangerous Method، Pure، Last Night، Never Let me Go و Princes of Thieves اشاره کرد.

ارسال نظر