فروش ناامیدکننده فیلم مردان سیاه پوش 4 در افتتاحیه

رسانه کلیک - فیلم مردان سیاه پوش 4 نتوانست انتظارات را برآورده کند و در افتتاحیه تنها 28.5 میلیون دلار درآمد وارد حساب بانکی سازندگان خود کرد.

فروش ناامیدکننده فیلم مردان سیاه پوش 4 در افتتاحیه

بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده از باکس آفیس، فیلم Men in black:International عملکرد کاملا ناامیدکننده ای داشته است.

انتظار می رفت این اسپین آف که در آن کریس همسورث و تسا تامپسون به ایفای نقش پرداخته اند، مانند قسمت های قبلی فروش بسیار بالایی را تجربه کند که چنین اتفاقی رخ نداد.

این فیلم در افتتاحیه خود تنها 28.5 میلیون دلار در بازار ایالات متحده آمریکا و کانادا فروش داشته است. این آمار توسط Entertainment Weekly در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

قسمت دوم این فیلم در افتتاحیه فروشی برابر با 52.1 میلیون دلار را تجربه کرده بود و قسمت اصلی آن در سال 1997 نیز فروشی برابر با 51 میلیون دلار داشت. در این قسمت ها، ویل اسمیت و تامی لی جونز نقش اصلی را بر عهده داشتند.

فیلم مردان سیاه پوش 2019 نتوانسته نظر مثبت منتقدان را جلب کند. علاوه بر منتقدان، افرادی که به سینما رفته اند نیز دل خوشی از آن ندارند. امتیاز این فیلم در CinemaScore برابر با B است.

فیلم مردان سیاه پوش 2019

در این آخر هفته، یکی دیگر از موردانتظارترین فیلم ها نیز عملکرد بسیار ضعیفی در باکس آفیس داشت ( فروش ضعیف فیلم دارک فینکس در باکس آفیس ادامه دارد ). فیلم دارک فینکس علاوه بر این آخر هفته، در افتتاحیه خود نیز فروش بسیار کمی داشت. این فروش کمتر از تمام قسمت های این فیلم در افتتاحیه بود ( عملکرد بسیار ضعیف فیلم دارک فینکس در افتتاحیه ).

انتظار می رود فروش فیلم مردان سیاه پوش 4 در هفته های آینده کاهش پیدا کند تا شاهد شکستی جدی برای این مجموعه فیلم محبوب در سطح جهانی باشیم.

فروش فیلم ها در تاریخ 14 تا 16 ژوئن در باکس آفیس ا یالات متحده آمریکا و کانادا به شرح زیر است:

  1. مردان سیاه پوش 2019: 28.5 میلیون دلار
  2. زندگی مخفی حیوانات خانگی 2: 23.8 میلیون دلار
  3. علاءالدین: 16.7 میلیون دلار
  4. دارک فینکس: 9 میلیون دلار
  5. راکت‌من: 8.8 میلیون دلار
ارسال نظر