هزاران نفر خواستار ساخت مجدد فصل آخر سریال Game of Thrones شدند!

رسانه کلیک - در حالی که تنها دو روز به انتشار آخرین قسمت سریال Game of Thrones باقی مانده است بیش از هشتصد صد هزار نفر در یک درخواست اینترنتی از شبکه HBO خواسته اند تا فصل هشتم این سریال را دوباره تولید کند! 

هزاران نفر خواستار ساخت مجدد فصل آخر سریال Game of Thrones شدند!

تا کنون، حدود هشتصد هزار نفر از طرفداران سریال بازی تاج و تخت خواستار بازسازی فصل هشتم این سریال در یک درخواست اینترنتی شده اند. آنها نارضایتی خود از فصل هشتم را با امضای یک درخواست اینترنتی برای تولید دوباره این فصل ابراز کرده اند.

براساس این درخواست، اعتراض کنندگان از مدیران HBO خواسته اند فصل ۸ را با نویسندگان جدیدی دوباره بسازند و ادعا می کنند که مدیران شو، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس با اینکه تهیه کنندگان خوبی هستند، اما در نوشتن داستان بی‌کفایت بوده اند.

همانطور که می دانید سریال Game of Thrones بر اساس کتابهای جرج آر آر مارتین ساخته شده و از آنجا که کتابهای بعدی مارتین هنوز منتشر نشده بود از فصل ششم به بعد، مسیرش از نویسنده اصلی جدا شد و بنیاف و وایس داستان نویسی آن را بر عهده گرفته اند.

انتظار می رود با پخش قسمت آخر سریال که روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت است، تعداد امضا کنندگان دادخواست از ۱ میلیون نفر هم فراتر برود.

اولین قسمت سریال Game of Thrones در تاریخ 17 آوریل 2011 پخش شد. این سریال با استقبال بالایی از سوی ببیندگان و منتقدان مواجه شد و توانست درآمد بالایی برای سازندگان و همچنین بازیگران آن در پی داشته باشد. این سریال دارای 67 قسمت است.

در 8 فصل سریال تاج و تخت بازیگران زیادی به ایفای نقش پرداخته اند که البته برخی از آن ها در تمام 8 فصل حضور نداشته اند. شان بین، سوفی ترنر، ریچارد مدن، میسی ویلیامز و کیت هرینگتون تعداد اندکی از بازیگران این سریال محبوب هستند.

ارسال نظر