گام به گام تا دریافت درگاه پرداخت آنلاین بدون کارمزد

رسانه کلیک - دریافت درگاه پرداخت آنلاین دشواری های خود را دارد. در این میان درگاه جیبیت، فصل تازه‌ای در پرداخت است که همزمان به سرمایه و وقت فروشندگان و مشتریان اهمیت می‌دهد.

گام به گام تا دریافت درگاه پرداخت آنلاین بدون کارمزد

دشواری‌های تأمین درگاه پرداخت آنلاین خیلی از کسب و کارهای نوپا را ناامید کرده است. چطور ممکن است به‌سادگی یک درگاه پرداخت برای اپلیکیشن یا فروشگاه آنلاین‌مان فعال کنیم؟

اگر شما هم برپاکنندۀ یک کسب و کار نوپا هستید یا به‌تازگی می‌خواهید کسب و کار خانگی‌تان را رونق بدهید، احتمالاً به انواع و اقسامِ روش‌های دریافتِ هزینۀ خدمات یا محصول فکر کرده‌اید و راه‌های کمی پیش پای‌تان دیده‌اید:

 1. دریافت درگاه بانکی بعد از طی مراحل پیچیده و دشوار
 2. استفاده از درگاه پرداخت واسط
 3. کارت به کارت هزینه

گرفتاری‌های استارتاپ در راه گرفتن درگاه پرداخت بانکی

گزینۀ اول برای بسیاری از استارتاپ‌ها آنقدر دور و دشوار است که در دم از خیرش می‌گذرند. هنوز که هنوز است رسیدن به درگاه پرداخت بانکی برای خیلی از استارتاپ‌ها یک رؤیا است.

گزینۀ دوم تا حدود زیادی مشکل را برطرف کرده است. اما نمی‌توان آن را از دریافت کارمزد و هزینه‌های اضافی تحمیلی بر پرداخت موبایلی به دور دانست.

گزینۀ سوم هم شاید برای یک کسب و کار ناشناختۀ اینستاگرامی بی‌نقص به‌نظر برسد، اما دور از عیب نیست. خطرهای انکارناپذیری دارد و مثلِ یک ماه‌گرفتگی روی چهرۀ سفید کسب و کار شماست.

درگاه‌های هزینه‌ساز و کم‌سرعت

راهِ چاره کجاست؟ هر روز بر تعداد اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی اضافه می‌شود. با این حال، ظاهراً راهکارهای پرداخت آنلاین آنطور که باید، همپای شتابِ استارتاپ‌ها پیش نرفته است.

از این گذشته، اگرچه برخی می‌توانند مشکلِ درگاه پرداخت آنلاین را با عبور از پیچیدگی‌های بانکی یا بهره‌گیری از درگاه پرداخت واسط حل کنند، بیش از آنکه آورده‌ای داشته باشند، متحمل کارمزد یا هزینه (دستِ کم در آغازِ کار) خواهند شد.

درگاه یا چیزی بیشتر از درگاه؟

کمی بزرگتر فکر کنیم: هیچ دستاوردِ تازه‌ای بدونِ تفکرِ پیش‌رو و زیاده‌طلب نصیب انسان نخواهد شد.

نه‌تنها زمانِ آسان‌تر شدنِ دریافت درگاه پرداخت آنلاین خیلی وقت است گذشته، بلکه حالا زمانِ گذر از دغدغۀ درگاه پرداخت واسط و درگاه پرداخت برای اپلیکیشن یا فروشگاه آنلاین است. این یک شیوۀ تازه است:

زمان، زمانِ رقابت در ارزش‌افزودۀ درگاه پرداخت است

چطور صاحب یک درگاه پرداخت امن، کاربرپسند و رونق‌بخش بشویم؟

درگاهِ جیبیت، فصلِ تازه‌ای در پرداخت است که همزمان به سرمایه و وقتِ فروشندگان و مشتریان اهمیت می‌دهد.

بهره‌مندی از درگاه جیبیت برای گجت‌ها و سرویس‌های مختلف (از تلویزیون‌های هوشمند تا فروشگاه‌های اینترنتی) رایگان است و هیچ هزینه‌ای (اعم از هزینهٔ راه‌اندازی یا کارمزد تراکنش) برای پذیرندگان ندارد. جیبیت نه‌تنها رایگان است،‌ بلکه برای کاربرانِ جیبیتی، در لحظۀ تراکنش، امتیازهای هم‌عیار تومان به همراه دارد.

«تخفیف»های دوره‌ای، یکی دیگر از راهکارهای تشویقی این درگاه است که بازار پذیرندگان را گسترده‌تر می‌کند.

درگاه جیبیت احتمال فیشینگ (سرقت اطلاعات بانکی) را به صفر رسانده است و مدت‌زمان فرایندِ پرداخت را به‌طور محسوسی کاهش داده است.

پرداخت با درگاه جیبیت بدون نیاز به وارد کردنِ شمارهٔ کارت بانکی و سایر اعداد و ارقام انجام‌پذیر است. پرداخت با اثر انگشت و در کسری از ثانیه پایان می‌پذیرد.

مزایای درگاه پرداخت آنلاین جیبیت برای کسب‌وکارهای نوپا

 • مشتریانِ شما بعد از پرداختِ هزینه‌ها با جیبیت‌، امکانِ دنبال‌کردنِ پیشنهاد‌های ویژهٔ بعدی‌تان را خواهند داشت. جیبیت خبر جشنواره‌ها و فروش‌های ویژهٔ شما را به دنبال‌کنندگان‌تان می‌رساند.
 • کمپین‌ها و جشنواره‌های جیبیتی یا جشنواره‌هایی که به‌طورِ مشترک اجرا می‌شود ظرفیت فروش را افزایش می‌دهد و امکانِ کسبِ امتیاز برای خرید‌های بعدی را فراهم می‌کند.
 • در جیبیت‌، همهٔ برندها فرصتی تازه برای دیده‌شدن دارند. مواجههٔ کاربر با شما سرراست‌تر است و حضور کاربر در جیبیت‌، مثلِ عبور از راهرویی پر از دسترسی‌های مهم است که نیاز‌های متنوعش را رفع می‌کند. شما ویترینی در این راهرو دارید.
 • هم‌افزایی جیبیت با همکارانِ متنوع‌، یک راهِ همگانی همزمان برای شرکای جیبیت است. کاربران محدودیتِ برندی برای مصرف امتیاز‌شان ندارند.

برخی دیگر از دستاوردهای جیبیت برای کسب و کارها:

 • افزایش قدرت خرید کاربر (تخفیف‌های ثابت، تخفیف‌های شانسی)
 • افزایش انگیزهٔ خرید (پیشنهادهای ویژه، امتیازهای هم‌جنس پول)
 • فراهم کردنِ نیازهای متنوع‌تر مشتریان با بهبود کمّی و کیفی فروشگاه‌های همکار
 • افزایش امکان بازگشت مشتری (خریدهای چندباره)
 • گسترش دایرهٔ مشتریان (جیبیت هر روز در حال رشد است و جامعهٔ بزرگتری از مشتریان را با پذیرندگان مختلف آشنا می‌کند)
 • افزایش کیفیت و سرعت خرید (زمان و امنیت پرداخت را بهبود داده‌ایم و خدمات متنوع را یکجا در دسترس کاربر قرار داده‌ایم)

با جیبیت، فصل تازۀ کسب و کارتان را شروع کنید

به‌سادگی می‌توانید درگاه جیبیت را برای بهبود کیفیت کسب و کارتان به خدمت بگیرید. همین حالا از دیگر منافع جیبیت آگاهی پیدا کنید یا برای آشنایی بیشتر با شماره ۰۲۱۴۲۲۹۶ تماس بگیرید.

ارسال نظر