نسخه قدرتمندتر لامبورگینی اوروس در راه است؟

رسانه کلیک - شایعه ای جدید به توسعه نسخه قدرتمندتر لامبورگینی اوروس اشاره می کند. این خودرو مانند نمونه کنونی به یک موتور 8 سیلندر مجهز می شود.

نسخه قدرتمندتر لامبورگینی اوروس در راه است؟

به نظر می رسد نسخه قدرتمندتر لامبورگینی اوروس در حال توسعه است. این موضوع توسط Motor Trend مطرح شده است. منبع منتشر کننده این گزارش، از قدرت تولیدی موتور این نمونه سخنی به میان نیاورده است.

مدل کنونی این خودروی شاسی بلند اسپرت به یک موتور 8 سیلندر با توربوشارژر دوقلو مجهز شده که در مجموع قدرتی برابر با 641 اسب بخار و گشتاوری برابر با 850 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می دهد.

این خودروی ایتالیایی از پلتفرم یکسان با بنتلی بنتایگا و پورشه کاین بهره می برد. انتظار می رود نسخه جدید اوروس در مقایسه با رقیبان خود عملکرد بهتری داشته باشد.

در حالی حاضر بنتلی بنتایگا اسپرت سریع ترین خودروی شاسی بلند بازار محسوب می شود ( بنتلی بنتایگا اسپید از راه رسید؛ سریع ترین SUV جهان ). این خودروی انگلیسی دارای یک موتور 12 سیلندر 6.0 لیتری با توربوشارژر دوقلو است. این موتور قدرتی برابر با 626 اسب بخار و گشتاوری برابر با 900 نیوتن متر را تولید می کند.

پورشه کاین توربو S E-Hybrid دیگر رقیب اوروس محسوب می شود که قدرتی برابر با 677 اسب بخار و گشتاوری برابر با 849 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می دهد.

نسخه قدرتمندتر لامبورگینی اوروس در مقایسه با نمونه کنونی علاوه بر بخش موتور، تغییراتی را در ظاهر خود نیز تجربه خواهد کرد. در همین راستا انتظار می رود لامبورگینی برای این مدل، ورودی های هوا، رینگ و دیفیوزر بزرگتر در نظر بگیرد.

این خودروی جدید همچنان به موتور 8 سیلندر نمونه کنونی مجهز خواهد بود؛ با این حال قدرت تولیدی آن افزایش پیدا می کند. انتظار می رود قبل از معرفی این محصول، شاهد رونمایی از نسخه پلاگین هیبریدی آن باشیم.

بر اساس اعلام مدیر بخش فنی لامبورگینی، نسخه پلاگین هیبریدی اوروس در اواخر سال جاری میلادی و یا اوایل سال 2020 روانه بازار می شود.

ارسال نظر