اپلیکیشن محبوب News Republic در کدام محصولات سامسونگ به کار برده می شود؟

اپلیکیشن محبوب News Republic یکی از پر طرفدارترین اپلیکیشن ها در بین کاربران برای رصد سریع و دقیق اخبار به شمار می رود. به نظر می رسد شرکت سامسونگ این نکته را به خوبی دریافته و نسخه ای از این اپلیکیشن را که به طور اختصاصی برای سامسونگ طراحی شده است را به صورت پیش فرض در اپ استور ویژه گلکسی خود قرار داده است.

اپلیکیشن محبوب News Republic در کدام محصولات سامسونگ به کار برده می شود؟

به گزارش کلیک،اپلیکیشن محبوب News Republic یکی از پر طرفدارترین اپلیکیشن ها در بین کاربران برای رصد سریع و دقیق اخبار به شمار می رود. به نظر می رسد شرکت سامسونگ این نکته را به خوبی دریافته و نسخه ای از این اپلیکیشن را که به طور اختصاصی برای سامسونگ طراحی شده است را به صورت پیش فرض در اپ استور ویژه گلکسی خود قرار داده است. کارایی این نسخه جدید مانند همان نسخه قبلی است با این تفاوت که از بسیاری از نوآوری های سامسونگ در نسخه جدید استفاده شده است. دارندگان ساعت های هوشمند Gear S3 یک ویجت دریافت می کنند که اخبار مهم در آن به نمایش در خواهد آمد. کاربران گلکسی نوت نیز می توانند با اشاره قلم نوری خود بر روی اخبار به مرور اخبار و یا ویدئو ها بپردازند و دارندگان گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge نیز آیکون میانبری برای دسترسی به آخرین اخبار در اختیار خواهند داشت. اخبار مهم و داغ در لبه های منحنی گلکسی Edge نمایش داده می شود و با ضربه بر روی آنها می توان به خواندن خبر کامل ادامه داد.کاربر همیچنین می تواند با فشار دادن ممتد یکی از اخبار، داده های تکیلی در مورد آن خبر از ویکی پدیا دریافت نماید و از یک ویژگی تبدیل متن به گفتار برای اینکه خبر برایش خوانده شود استفاده نماید.

این اپلیکیشن در حال حاضر در برخی محصولات ویژه سامسونگ قرار دارد و سامسونگ هنور لیست کامل این محصولات را اعلام نکرده است و ما هم از آن مدل های خاص اطلاعی نداریم پس منتظر روزهای آینده می نشینیم تا اسامی مدل هایی که این اپلیکیشن محبوب در آنها به کار رفته است اعلام شود.

ارسال نظر