دومین گردهمایی گراف‌دی 10 تیر برگزار می‌شود

رسانه کلیک - دومین گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با محوریت عملکرد حوزه ارتباطی در دوران کرونا سه‌شنبه دهم تیر ماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

دومین گردهمایی گراف‌دی 10 تیر برگزار می‌شود

به گزارش گراف‌دی، این رویداد تخصصی در حوزه روابط‌عمومی در نظر دارد گروهی از کارشناسان و فعالان این حوزه را گرد هم جمع آورد و زمینه‌ای برای ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان آنها فراهم کند.

این رویداد مستقل از دی ماه سال گذشته آغاز به کار کرده است. در این رویداد موضوع اصلی صحبت، ارتباط در دنیای کرونازده با حضور صاحب‌نظران و فعالان ارتباطی و روابط عمومی در حوزه‌های بهداشتی و فناوری است. همچنین دو کارگاه آموزشی تولید محتوا با مدرک مجتمع آموزش فنی و حرفه‌ای بامداد در کنار این همایش به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
اشتراک‌‌گذاری و انتقال تجربه‌های ناب، به‌دست آوردن دانش و راهکارهای علمی برای به حداکثر رساندن فعالیت‌های ارتباطی، شبکه‌‌سازی برای تعامل هدفمند و مطلوب میان فعالان و دانشجویان، تلاش برای دستیابی به تفاهم و یکسان‌‌سازی ادبیات از مهم‌ترین اهدافی است که در گراف‌دی دنبال می‌شود.

شرکت در همایش آنلاین رایگان خواهد بود اما علاقمندان به ثبت‌نام در دو کارگاه آموزشی سبک خبرنویسی رویترز در جهت استفاده از شیوه‌های نوین خبرنویسی برای اطلاع رسانی حوزه کرونا و همچنین تولید محتوا کاربردی برای شبکه‌های اجتماعی در جهت بسط صحیح اطلاعات و افزایش آگاهی مردم باید اقدام به ثبت‌نام کنند.

برای شرکت در دومین رویداد گراف‌دی و همچنین شرکت در کارگاه‌های آموزش باید از طریق سایت دانش و فناوری بامداد اقدام کرد.

ارسال نظر