حلقه هوشمند Motiv مراقب سلامتی صاحبش است

رسانه کلیک - گجت سلامت محور حلقه هوشمند Motiv که در نمایشگاه CES 2018 معرفی‌شد، نظارت کاملی بر سلامتی بدن دارد و همانند یک دستبند هوشمند عمل می‌کند.

حلقه هوشمند Motiv مراقب سلامتی صاحبش است

امسال در نمایشگاه CES گجت های پایش سلامتی محبوبیت بسیاری در میان کمپانی ها کسب کرده بوند که از میان آنها حلقه هوشمند Motiv نیز به چشم می خورد.

یک سال پس از رونمایی اولین نسل از حلقه پایش سلامتی موتیو (Motiv) در نمایشگاه 2017 CES امسال نیز شرکت Motiv نسل جدیدی از حلقه هوشمند خود را با اضافه کردن قابلیت سازگاری با سیستم‌ عامل اندروید معرفی کرد. این حلقه هوشمند قادر به شمارش تعداد گام‌های کاربر، پایش کیفیت خواب و آنالیز کامل سلامتی فرد است که با سازگاری کاملش با سیستم‌عامل اندروید در واقع می‌توان آن را نوعی دستبند هوشمند ظریف و زیبا لقب داد.

شارژ این حلقه هوشمند سه روز دوام دارد، اما نکته جالب توجه درباره این حلقه سلامت محور این است که می‌تواند تعداد جابه‌جایی‌های شما در خواب را ثبت کرده و با مقایسه آن با سایر اطلاعات سلامتی شما میزان خواب و استراحت را بررسی کرده و در صورتی‌ که خوابتان کیفیت کافی را ندارد، به شما اطلاع دهد.

همچنین قابلیت دیگر این حلقه هوشمند به شما اجازه می‌دهد تا در زمان انجام فعالیت‌های ورزشی بتوانید تحرک خود را آنالیز کنید. نسل قبلی حلقه هوشمند Motiv تنها از سیستم‌عامل iOS پشتیبانی می‌کرد، اما این نسخه جدید از سیستم‌عامل اندروید نیز پشتیبانی می‌کند.

نسخه جدید حلقه هوشمند Motiv قرار است تا نیمه اول سال برای فروش عرضه شود و کاربران نسل قبلی این حلقه هوشمند نیز در همین زمان می‌توانند حلقه هوشمندشان را با پلتفرم اندروید نیز هماهنگ یا Sync کنند.

ارسال نظر