رندرهای جدید گوشی اچ تی سی U12 راز پرچمدار شرکت تایوانی را برملا کرد!

رسانه کلیک - اچ تی سی در سال 2017 از دو گوشی هوشمند U11 و U11 پلاس رونمایی کرد. با نزدیک شدن به نمایشگاه MWC، اطلاعاتی از پرچمدار آینده این شرکت منتشر شده است. رندر اچ تی سی U12 طراحی این گوشی هوشمند را فاش کرد.

رندرهای جدید گوشی اچ تی سی U12 راز پرچمدار شرکت تایوانی را برملا کرد!

در سال 2017 میلادی اچ تی سی از دو پرچمدار U11 و U11 پلاس رونمایی کرد. انتظار می رود این شرکت امسال گوشی هوشمند U12 را معرفی کند. رندر اچ تی سی U12 که امروز منتشر شده، طراحی این محصول را نشان می دهد.

بر اساس رندر فاش شده، اچ تی سی U12 همانند U11 پلاس ( اچ تی سی از گوشی هوشمند جدید U11 پلاس رونمایی کرد ) از نمایشگر با نسبت تصویر 18:9 بهره می برد. در رندر اچ تی سی U12 می توانیم حاشیه های باریک نمایشگر و همچنین دوربین سلفی تکی آن را مشاهده کنیم. با توجه به این سبک طراحی، انتظار می رود که سنسور اثر انگشت به پنل پشتی منتقل شود.

در سمت راست دستگاه دکمه های تنظیم صدا و کلید پاور قرار گرفته اند. در پایین این گوشی هوشمند پورت USB Type-C خودنمایی می کند. در حالت کلی، طراحی این دستگاه تفاوت چندانی با پرچمداران سال 2017 این برند تایوانی ندارد.

شایعات اخیر به این موضوع اشاره داشتند که U12 به نمایشگر با رزولوشن 4K مجهز می شود. همانند U11 و U11 پلاس، انتظار داریم پرچمدار جدید تایوانی ها از بدنه شیشه ای با فریم فلزی بهره ببرد. قدرت این گوشی هوشمند را پردازنده اسنپدراگون 845 تامین خواهد کرد.

در حالی که تصویری از پنل پشتی این دستگاه منتشر نشده، اما باید شاهد استفاده از دوربین اصلی دوگانه در اچ تی سی U12 باشیم. اچ تی سی در پرچمداران اخیر خود، جک 3.5 میلی متری صوتی را حذف کرده است؛ بنابراین در محصول آینده خود نیز از چنین پورتی استفاده نخواهد کرد.

اگر اچ تی سی تصمیم بگیرد که پرچمدار آینده خود را به صفحه نمایش با رزولوشن 4K مجهز کند، این دستگاه در کنار سونی اکسپریا Z5 پریمیوم و XZ پریمیوم قرار می گیرد.

ارسال نظر