چرا به جای لپتاپ باید کروم بوک بخریم؟

بیشتر ما پولمان را برای خرید لپ‌تاپ‌های پرقدرت و گران‌قیمت هدر می‌دهیم زیرا تصور می‌کنیم به آن نیاز داریم اما این‌طور نیست. جایگزین مناسب‌تری وجود دارد و آن کروم بوک است.

چرا به جای لپتاپ باید کروم بوک بخریم؟

کلیک - اگر شما فردی هستید که از لپ‌تاپ برای جستجوی وب، کار با آفیس و اکسل و موارد این‌چنینی استفاده می‌کنید، انتخاب یک کروم‌بوک نه‌تنها در پولتان صرفه‌جویی می‌کند بلکه زندگی شمارا نیز راحت‌تر می‌کند.

حتما خواهید پرسید چرا؟ با ما همراه باشید تا دلایل آن را بفهمید.

اول اینکه بک آپ آن خودکار، بی‌دردسر و قابل‌اعتماد است. من تنها در مورد داده‌ها حرف نمی‌زنم بلکه تنظیمات آن عالی است. اگر کروم بوک شما دزدیده و یا خراب شود، شما می‌توانید یکی دیگر بخرید، وارد حساب خود شده و اطلاعات خود را به سیستم جدید منتقل کنید.

کروم‌بوک واقعا یک سیستم با هزینه نگه‌داری پایین است.هیچ نیازی به‌زحمت برای لغو نصب یا دیفراگ یا بهینه‌سازی ندارد. آن را روشن می‌کنید و شروع به کار می‌کند. اغلب به‌روزرسانی‌ها در پس‌زمینه انجام می‌شوند و زمان متوسط از ریبوت تا اجرای به‌روزرسانی‌ها ده ثانیه در ماه طول می‌کشد. در مقایسه با ویندوز پی سی ها که دائما نیاز به توجه دارند، مک بوک بهتر است و تغییر آن به کروم بوک شمارا از تمامی این موارد خلاص می‌کند.

همچنین نیازی نیست نگران بدافزار، آنتی‌ویروس و افزونه‌ها باشید. تمام افزونه‌های کروم بوک امن هستند و تمام داده‌ها رمزگذاری شده و اطمینان حاصل می‌کنند که هیچ مورد مشکوکی روی سیستم اجرا نشود.

اولین بار که از کروم بوک استفاده می‌کنید کمی عجیب است زیرا تجربه‌ای آرام و بی‌دردسر به شما خواهد داد.دائما هشدار به‌روزرسانی یا پاپ آپ دریافت نخواهید کرد که آنتی‌ویروس شما به پایان رسیده است و یا با خطاهای عجیب‌وغریب مواجه نخواهید شد. اعتراف می‌کنم اوایل اینکه هیچ نگرانی و هشداری دریافت نکنید کمی نگران‌کننده است. علاوه بر این سال‌ها درگیر چنین مواردی بوده‌اید و اکنون حس خواهید نادیده گرفته می‌شوید اما پس از مدتی به آن عادت کرده و یک زندگی راحت با کروم بوک خود خواهید داشت.

نکته دیگر این است که به‌زودی اپلیکیشن‌های اندروید در کروم بوک قابل‌دسترسی خواهند بود. دسترسی به گوگل پلی در کروم بوک به شما تجربه جدیدی از پلتفرم‌های مختلف خواهد داد.

منبع: zdnet

ارسال نظر