چگونه بدون قاب از گوشی خود محافظت کنیم؟

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که طرفدار قاب های فانتزی برای گوشی موبایل هستند و یا شاید مقاومت قاب گوشی برای شما مهم تر از زیبایی آن باشد. در هر دو صورت شما ملزم به پرداخت هزینه بسیار بالایی برای تهیه قاب های موجود در بازار هستید.

چگونه بدون قاب از گوشی خود محافظت کنیم؟

کلیک - بسیاری از افراد، ماهیانه هزینه ای را برای خرید قاب های فانتزی گوشی موبایل خود در نظر می گیرند. بسیاری نیز مقاومت گوشی را در نظر گرفته و سعی در یافتن قابی با مقاومت بالا دارند. در این میان نیز هستند کسانی که هر دو فاکتور را در نظر گرفته و هزینه مضاعفی را به این منظور اختصاص می دهند. جالب است بدانید بسیاری از متخصصین فن اعتقاد دارند بهترین نگهدارنده و محافظ گوشی های موبایل "بامپرها" هستند. محافظ هایی از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم که به اطراف گوشی موبایل متصل شده و خطر لغزندگی و افتادن گوشی را به حداقل می رسانند. این محافظ ها نیز هزینه مضاعفی برای دارندگان گوشی های موبایل به وجود می آورند. در این گزارش آسان ترین و ارزان ترین روش ممکن برای ساخت بامپر را به شما آموزش خواهیم داد.

این روش بسیار ارزان و کارامد است. با تنها تهیه یه تکه لاستیک نواری شکل و مقاوم شما قادر خواهید بود گوشی موبایل خود را در هنگام استفاده از صدمات ناشی از لغزنده بودن دست و افتادن بیمه کنید.

PhoneRubberbandBumperFeat-644x373

یک تکه لاستیک مقاوم و نواری شکل تهیه کنید و به آرامی به دور گوشی موبایل خود بیندازید. ضخامت و نوع لاستیک به میزان کارایی شما بستگی دارد. به همین سادگی یک بامپرارزان برای گوشی شما آماده شد!

منبع: makeuseof

ارسال نظر